Yazı

İnşaat Yasağı
İnşaat Yasağı 

Özgür Aydoğan

Belediye başkanı ve belediye encümenimizin bu uygulamayı turizm sezonu sonunda uygulamaya başlamasının özel bir sebebi var mıdır? Zira daha düne kadar çarşının ortasında inşaatlar devam etmekteydi.

Sorumluluk ve vicdan sahibi olan Selçuk insanı Recep beyin adamlarına yaramasın diyerekten belediyemizi eleştirmek konusunda dikkatli davranıyorlardı fakat siz halkı görmezseniz halkta sizi görmeyecektir. Biz isteriz ki esnaf, köylü, öğrenci ve emeklinin çıkarları için çalışılsın. Büyük oteller, uluslar arası şirketler, patronlar ve ağaları yeterince kollayan var. Peki, bizi kim kollayacak. Verdiğimiz oylar gericiliğe ve bölücülüğe karşı oylardır. Sizleri iktidara getiren bu değerleri lütfen unutmayınız.
 
Geçmişi unutalım yasa yasadır diyip size hak verelim. Şu yasaları uygulamaya başlamışken çarşıya giren ve terör saçan motorlar konusundaki görevinizi de hatırlatmak isterim. Çarşı dışında Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerinin kararlı ve yerinde uygulaması devam ediyor. Yaptıkları uygulamalar sayesinde birçok kazaya engel oluyor ve görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Fakat çarşı içinde bu durum değişiyor. Selçuk Belediyesi sorumluluk alanında olduğu söylenen çarşı içinde maalesef birkaç pısırık uygulama yapıldıktan sonra bir daha bu konu gündeme gelmedi. Daha kaç dilekçe yazıp kapınıza gelmemiz gerekir bilmiyorum.
 

           Yoksa bizde mi Ankara’ya dilekçe yollamalıyız. Selçuk ilçesinin dört bir yanındaki inşaatları denetleyerek inşaata devam edenler hakkında bilmem kaç sayılı yasa bilmem kaç sayılı kanunu uygulayacak gücümüz ve kadromuz varsa bu kadroyu çarşıdaki motor sorununu halletmekte de kullanmanızı rica ediyorum. İlçemizin menfaati söz konusu olduğunda dostlarımızı ve kendi seçtiklerimizi eleştirmekten geri kalmayız. Kimse kusura bakmasın bu ilçe bizim.10 Ağustos 2010  14:39:11 - Okuma: (1082)  Yazdır
İstatistik