Yazı

vvveeeeeee seçim günü geldiiiii
vvveeeeeee seçim günü geldiiiii 

Etem Kutsigil

Aylardan beri “Ergenekon” gibi, gündeme damgasını vuran en önemli konu “seçim” de geldi çattı.

Biraz sosyal yapımızdan,, biraz da seçim konuşmalarından kaynaklanan etkenlerle yükselen tansiyonumuzu, normale indirme günüdür bu gün.
Sevgili kardeşlerim, bu gece, yatağınıza yatınca, seçim kampanyasında dinlediğimiz konuşmaları gözden geçirerek, son kararı vereceğimiz gecedir.
Elimize alacağımız sanal terazinin, bir kefesine oyumuzu koyacağız. Diğer kefesine de önce ;
-Türkiye’mizin menfaatini, sonra;
-Selçuk’umuzun ekonomik ve sosyal çıkarlarını, en sona da;
- Selçuk Belediyesinden isteyebileceğiniz kendi menfaatlerinizi koyunuz. Ondan sonra da, dinlediğimiz siyasal partilerimizin konuşmalardaki vaatlerin, gerçekleşebilme derecelerini aklınızın süzgecinden geçirerek son kararınızı verin.
Kesinlikle unutmamamız gereken husus şudur.
SERİNKANLI OLMAK!
Çünkü bu bir hizmet yarışıdır. Yarışı kazanan görevi devralırken, kaybedenlere düşen, seçim kampanyasındaki tartışmaları, çekişmeleri geride bırakarak, seçileni kutlamak ve ortak çıkarımız olan, Selçuk’un her yönden ilerlemesi için, seçimi kazanan Başkana destek olmaktır.
Özellikle vurgulamak istediğim bir başka konu da, geçen Yerel Seçimde olduğunu haber aldığım tatsız olayların bu seçimde de yaşanmamasıdır. Çünkü bu saatten sonra partililere düşen serinkanlı davranmak ve halkın iradesine saygılı olmaktır.
SEÇİMİMİZ İSABETLİ, KARARINIZ VE SONUCU HAYIRLI, KUTLU OLSUN !!!

28 Mart 2009  11:29:45 - Okuma: (552)  Yazdır
Haftanın Hit Haberleri

İstatistik