Yazı

Şimdi ne olacak
Şimdi ne olacak 

Ersin Değişmez

B-genç maçı güzel başlamıştı. Karşımızdaki Ödemiş güçlü bir rakipti maçın başında öne geçmiştik ve seyir zevki güzel bir futbol oynanıyordu. Ödemiş beraberliği yakaladı ve maç 1–1 kilitlenip böyle gitti.

    Maçın sonunda yaşananlar ise bize hiç yakışmadı. Çırpıda da bir sürü olay yaşamıştık ama Selçuk’ta hiç bir şey olmamıştı. İlk kezmi gruptan çıkamadık hayır. İlk kezmi Ödemişe yenildik hayır.
   
    Ben 1993 yılından Efes sporumuzun maçlarını takip ederim her türlü olayı yaşadım ama maçın tatil olduğunu hiç görmedim. Sahaya girmek ve maçın tatil olmasını sağlamak en büyük cezayı almamızı gerektiren bir suç.
   
    Eğer bir olay yapılacaksa soyunma odasında koridorda veya otobüse binerken yapılır ne olursa olsun kimsenin sahaya girmeye hakkı yoktur.

    Tirübünden sahaya giren arkadaşlar takımımız alacağı ceza büyük ihtimalle saha kapatma cezası olacak peki gelecek sezon takımımız başka sahada oynarken yaşayacağı puan kayıplarının hesabını kim verecek.

    Gençler, her şey girdik dövdük değildir  Hatta benden büyükler hatırlar 3.ligde toprak sahada oynarken Selçuğa gelen takımlar hiç bir zaman galibiyet için gelmezlerdi dayak yemeyelim diye gelirlerdi ama o zaman bile sahamız kapanmamıştı. 
        
Herkes biraz daha dikkatli olmalı.
 
Not: Nazilli deplasmanına gidip yenildiğimiz ve tartaklandığımız bir maç var hatırlıyorsunuzdur ve toprak sahada oynadığımız 3 lig maçları var .bu yazıyı okuyup ta o dönemki maçlar gidenler adlarını yorum kısmına yazsınlar. Bakalım kimler hala takip ediyor.
 
Ayrıntılar ve gelişmeler www.efesspor.tr.gg adresinde…


10 Mart 2008  10:57:42 - Okuma: (887)  Yazdır
Haftanın Hit Haberleri

İstatistik