Duyuru

ADD Selçuk Şubesinden basın açıklaması

Atatürkçü Düşünce Derneği Selçuk Şubesi 3 Mart Devrim Yasalarının 87. Yıldönümü kapsamında; “Devrim”e sahip çıkan siyasal partiler, üniversiteler ve demokratik kitle örgütleriyle birlikte “Cumhuriyet Bizim - Gelecek Bizim” sloganı ile yazılı basın açıklaması yaptı.

Sular yarın kesilecek

Selçuk ilçesinin iki mahallesi yarın09:00 ile 19:00 saatleri arasında susuz kalacak.

Selçuk’ta su kesintisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Selçuk Pamucak sahiline Zeytinköy su deposundan su veren isale hattında meydana gelen arıza nedeniyle Selçuk ilçesinde su kesintisi yapılacak.

İftarımıza tüm Selçuk halkı davetlidir

Selçuk Milliyetçi Hareket Partisi ve Selçuk Ülkü Ocakları tarafından düzenlenecek olan iftar yemeği 4 Eylül Cumartesi akşamı Hitit Otel de halka açık şekilde yapılacak. İftar proğramı ile ilgili bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür;

ADD’den Şube başkanlıklarına açıklama

Amacımız aydınlık yarınlar için HAYIR

Basın açıklaması

Eğitim-İş Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası GENEL MERKEZİ

Selçuk’ta su kesintisi yaşanacak

Selçuk ilçesinin bazı bölgelerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Selçuk Esnaf Ve Sanatkarlar Odasından Duyuru

KOSKEB yeni destek modellerinin 24 Mayıs 2010 tarihi itibariyle www.kosgeb.gov.tr adresinde yayınlandığı ve yakın bir tarihte Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe gireceği ilgili kayıtlı yazı ile Odamıza bildirilmiştir.

Duyuru

TESK'in 17.05.2010 tarih, 1536 sayı, 32 no'lu genelgesi

Belediye-İş Sendikasından basın açıklaması

Belediye-İş Sendikası Selçuk Temsilciliği Zonguldak Karadon mevkiinde meydana gelen grizu faciasında hayatını kaybeden maden işçileri için Selçuk Cumhuriyet Meydanında (İstasyon meydanı) toplanıyor.

Duyuru

Duyuru

İZSU bürosu taşındı

İZSU Bürosu Kubilay Caddesine (Cenka Otel Yanı) taşındı. Bir süre önce taşınma işlemlerinin başladığı ve bu süre içerisinde hizmetlerine devam eden İZSU görevlileri yeni bürolarında Selçuk halkına hizmet edecek.

Tüm dostlarımız anma etkinliğimize davetlidir

CHP Gençlik Kolları; “Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslanı saygıyla anıyoruz”

İşçinin, emekçinin birlik ve dayanışma bayramı tüm halkımıza kutlu olsun!

Yeni Dünya düzeni diyerek küresel sömürüyü yaygınlaştıran başta ABD olmak üzere emperyalist güçler dünyamızı karartmaya, kan ver gözyaşı döktürmeye devam etmektedirler.

Esnaf Odası Başkanlığından

Esnaf Odası Başkanlığından

Prim Borçları Yeniden Yapılandırılmış Olan Borçlar Hakkında Genelgesi

Konfederasyonumuzun 5458 sayılı Kanun gereği Prim Borçları Yeniden Yapılandırılmış olan Borçlar hakkında genelgesi ekte takdim edilmiştir.

Tuvalete kamerayı kınıyoruz!

Tuvalete kamerayı kınıyoruz!

Selçuk’ta Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri başlıyor

14-20 Nisan Tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası bu yıl Selçuk’ta yine oldukça güzel etkinliklerle kutlanacak.

Polis Günü Selçuk’ta törenle kutlanıyor

Türk Polis Teşkilatının 165.Kuruluş Yıldönümü tüm Türkiye’de olduğu gibi Selçuk İlçesinde de törenlerle kutlanıyor. Selçuk Emniyet Müdürlüğünde görevli üst düzey Amirlerin İzmir’deki kutlama programına katılması nedeniyle; Selçuk’taki kutlama programı bu yıl bir gün öce yapılacak.

Duyuru

Yeni bir düzenleme ile artık zihinsel veya fiziksel engelliliği raporlu olan hastalar tedavilerini hastane kuyruklarında beklemeden muayenehanelerden ağız ve diş sağlığı hizmeti alabilecekler.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik