Kuşadası

Başlama Vuruşunu Başkan Yaptı

Kurumlararası Futbol Turnuvası’nın Başlama Vuruşunu Başkan Altugün Yaptı

Miami’de Hedefine Ulaştı

Gemi (kruvaziyer) turizminin en önemli fuarı olan ve Amerika Birleşik Devletleri(ABD)’nin Miami şehrinde düzenlenen “ Miami Cruise Shipping” fuarına katılan Kuşadası Belediyesi hedefine ulaştı. Fuarda açılan Kuşadası Belediyesi standında Kuşadası’nı temsil eden Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Murat Saraç, Kuşadası’nı kruvaziyer turizminde yine çok önemli bir sezonun beklediğini müjdeledi.

14 Mart Tıp Bayramı Unıversal Kuşadası Hastanesi’nde Kutlandı

Özel Universal Kuşadası Hastanesi’nde hastane hekimleri, yönetim kadrosu ve çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı’nı düzenlenen kokteylle kutladılar.

Şehitlerimizle Kucaklaştık

Kuşadası’ndan 12 bin kişi, Çanakkale’ye çıkartma yaptı.

12 bin kişi Çanakkale'ye yola çıktı

Kuşadası Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma haftası kapsamında düzenlenen anma etkinliğine katılan 12 bin kişi yola çıktı. Büyük ilgi gören Çanakkale gezisine katılan Kuşadalılar toplam 256 otobüsü doldurdu.

Popüler Diyet Listelerine Kulak Asmayın

Kuşadalı Kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü’nde “Sağlıklı Beslenen Mutlu Kadınlar” Söyleşisine Katıldı. “ARKADAŞINIZIN ELBİSESİNİ ÖDÜNÇ ALIN, DİYETİNİ DEĞİL”

Şehit Aileleri Ve Gaziler Yararına Deve Güreşi

Kuşadası’nda, Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği yararına deve güreşi etkinliği düzenlendi. Büyük ilgi gören etkinlikten elde edilecek gelir, Kuşadası Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği yararına kullanılacak.

Sahil Siteleri Bölgesine Kapalı Pazar Yeri

Kuşadası, modern bir kapalı pazar yerine kavuşuyor. Kuşadası Belediyesi tarafından sahil sitelerinde Nazilli Sitesi bölgesinde yaptırılan kapalı pazar yeri inşaatının son aşamaya geldiği ve yakında hizmete gireceği açıklandı.

Sözleşmede Mutlu Son

Kuşadası Belediyesi ile Belediye İş Sendikası Aydın Şubesi arasında 2 yıllık toplu sözleşme imzalandı.

Emekli Resim Öğretmeni İbramaki’de Sergi Açtı

Resimlerinde köy yaşantısına ağırlık veren Gülten Kürklü Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde resim sergisi açtı.

Alkışlar 17 Yaşındaki Aslı’ya

Türkiye Dağcılık Federasyonu Ağrı Dağı'na kış tırmanışına katılan Kuşadalı 17 yaşındaki lise öğrencisi Aslı Alkış Kuşadası’nın gururu oldu. Ağrı Dağı’na tırmanan ekip içerisinde yer alan 17 yaşındaki kız lise öğrencisi, zirve yapmanın mutluluğuna ulaştı.

Belçika Pazarı Umut Dolu

Kuşadası Brüksel Turizm Fuarında Ön Planda

Acaristanlı Bakan’ın Kuşadası Ziyareti

Kuşadası'nın kardeş Kenti Batum'un başkenti olduğu Gürcistan’ın Acaristan Özerk Bölgesi Maliye ve Ekonomi Bakanı Giorgi Tavartkiladze, Batum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamar Şavadze Kuşadası’nda kruvaziyer ve kongre turizmi üzerine incelemelerde bulundu.

New York'ta Kuşadası Standına Yoğun İlgi

Kuşadası Belediyesi’nin yurt dışındaki tanıtım atağı Amerika Birleşik Devletleri(ABD)’de de devam etti.

Kedi Katliamına Tepki

Kuşadası’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından haşere ilacı kullanılarak 17 kedi toplu halde öldürüldü. Kadınlar Denizi Mahallesi Grup Sitesi’nde yaşanan katliamın ardından site sakinleri suç duyurusunda bulundu ve savcılık soruşturma başlattı.

Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor

Kuşadası, Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen uluslararası turizm fuarında adeta gövde gösterisi yaptı. Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Birliği (KODER) tarafından gerçekleştirilen fuarda açılan Kuşadası standı fuarın en çok ilgi gören bölümlerinden biri oldu.

18. Kuşadası Briç Festivali Başladı

Kuşadası Briç Kulübü’nün Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği 18. Kuşadası Briç Festivali başladı. Kuşadası Korumar Otel’de gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören festival iki gün sürecek.

Muhteşem Yılbaşı Coşkusu

Kuşadası yeni yıla sahildeki meydan konserleri ile merhaba dedi.

Deve Güreşleri Festivali 30 Aralık’ta

Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği işbirliğiyle bu yıl 14. kez düzenlenen Geleneksel Deve Güreşleri Festivali 30 Aralık Pazar günü Kuştur mevkiinde bulunan Kuşadası Belediyesi Arena’da gerçekleştirilecek.

M. Esat Bozkurt Ölümünün 69. Yılında Anıldı

Kuşadalı ünlü Adalet ve Maliye Bakanı Mahmut Esat Bozkurt ölümünün 69.yıldönümünde Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde yerel tarihçi Nail Topal’ın söyleşisi ile anıldı. Etkinlikte, ayrıca Nail Topal’ın yazdığı Ateşten Adam ya da Bozkurt “ isimli kitabın imza günü yapıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik