Kuşadası

ADD’den Başkan’a Onur Plaketi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kuşadası Şubesi 12. olağan genel kurulu toplantısını, Endüstri Meslek Lisesi Konferans gerçekleştirdi.

Halk Başkan Altungün'ü Bağrına Bastı

Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden aday gösterilmeyen Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, aday adaylığı süreci ve yaşanan gelişmelerle ilgili belediye düğün salonunda toplantı düzenlendi.

Kimlik Soran Polisi Vurdu

Kuşadası'nda, şüpheli bir şahıs, kendisine kimlik soran polisi vurdu. Olaya müdahale eden polisler de şüpheli şahısı vurdu.

Yabancı Uyruklulara Türkçe Kursu

Kuşadası Belediyesi tarafından yabancı uyruklulara yönelik Türkçe kurslarına başlatıldı. Kuşadası Belediyesi Mesleki Eğitim Merkezi(KAMEK)’nin, Kuşadası Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirdiği Türkçe kurslarına özellikle ev satın alarak Kuşadası’na yerleşen yabancılar büyük ilgi gösteriyor.

Kuşadası Londra Turizm Fuarı’nda

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı devam ediyor. Göreve geldiği andan itibaren Kuşadası’nın tanıtımına büyük önem veren ve 4,5 yılı aşkın sürede Kuşadası’nın yurt içi ve yurt dışında etkin şekilde tanıtılması için büyük çaba harcayan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün’ün başlattığı tanıtım atağı bu yıl da devam ediyor.

Başkan’ı Halk Bağrına Bastı

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün meydanlara indi.

Kuşadası’na Engelli Plajı

Kuşadası Belediyesi, engellilerin plaja ve denize rahatça ulaşmasını sağlamak amacıyla şehir merkezindeki halk plajında özel bir bölüm düzenleyerek, engellilere tahsis etti ve tekerlekli plaj sandalyesi uygulamasını hayata geçirdi.

Ömer Günel Çalışma Arkadaşlarıyla İftarda Buluştu

CHP Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ömer Günel, seçim çalışmasını birlikte yürüttüğü yüzlerce arkadaşıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sokak Hayvanları İçin Suluk

Kuşadası Belediyesi tarafından, artan hava sıcaklıklarından dolayı sokak hayvanlarının susuz kalmaması için şehrin belirli noktalarına otomatik suluklar yerleştirilmeye başlandı. İlk etapta 20 adet olarak planlanan sulukların sayısı ihtiyaca göre arttırılacak.

Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ömer Günel Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

SANAYİ SİTESİ KOOP. BAŞKANI AZMİ TABAK VE BAŞKAN YARDIMCISI HASAN ÇIKIKÇI TARAFINDAN ÇİÇEKLERLE KARŞILANAN AV.ÖMER GÜNEL’E KALABALIK BİR EKİP EŞLİK ETTİ.

Tüm Etkinlikler İptal Edildi

6 Temmuz’da yaşanan terfi istasyonu kazasında 3 personelin hayatını kaybetmesiyle yas tutan Kuşadası Belediyesi’nde Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilmesi planlanan tüm etkinlikler iptal edildi.

Belediyeden Ramazan Boyunca İftar Sofrası

Kuşadası Belediyesi’nin başlattığı iftar sofrası uygulamasında Ramazan ayı boyunca her gün bin 500 kişiye 4 çeşit iftar yemeği verilmeye başlandı.

Başkandan Görev Şehitlerimizle İlgili Açıklama

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, dün akşam meydana gelen olayda metan gazı zehirlenmesi sonucu 3 belediye personelinin görevleri sırasında hayatını kaybetmesiyle ilgili bir mesaj yayınlandı.

Elifname Ekibi Haloyunlarında Türkiye Şampiyonu Oldu

Kuşadası Elifname Gençlik ve Spor Kulübü halkoyunları ekibi, Tokat’ta yapılan Türkiye Halkoyunları Şampiyonası’nda gençler stilize dalında Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı.

Aş Evi Hizmete Girdi

Kuşadası Belediyesi ilçede ihtiyaç sahibi olanların düzenli olarak faydalanabileceği aşevini hizmete açtı. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün,Kuşadası’nda yaşayan yardıma muhtaç, kimsesiz, yaşlı, engelli ve düşkünlere hizmet verecek olan aşevinin önemli bir ihtiyacı giderdiğini söyledi.

Gazibeğendi Projesi’nin İlk Etabı 19 Haziran’da Açılıyor

Gazibeğendi, Kuşadası Belediyesi tarafından hak ettiği konuma kavuşturuldu.

Başkan Altungün’den En Yaşlı Babaya Ziyaret

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Babalar günü kapsamında Kuşadası’nın en yaşlı babasını ziyaret etti. Ege Mahallesi’nde ikamet eden 87 yaşındaki Mehmet Dayı’yı ziyaret eden Başkan Altungün, en yaşlı Kuşadalı babanın elini öptü, çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

Kemal Anadol, Kitaplarını İmzaladı, Söyleşi Yaptı

Siyasetçi, Yazar Kemal Anadol mübadeleyi konu alan son romanının imza gününü Kuşadası’nda gerçekleştirdi.

Gitme Baba Filminin Kuşadası Galası Yapıldı

Vizyona girdikten sonra Kuşadalıların merakla beklediği “ Gitme Baba “ filminin Kuşadası galası yapıldı.

Kentlilik Bilinci Ve Kültür Turları

Kuşadası Belediyesi’nin “ Kentlilik Bilinci ve Kültür Turu “ projesi, turizm haftası kapsamında devam ediyor. Kuşadası Belediyesi “Kentlilik Bilinci ve Kültür Turu” sosyal projesi ile dört yıldır yüzlerce öğrenci, Kuşadası ve Çevresini profesyonel rehberler ile gezdi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik