Ödemiş

700.000 kişi bekleniyor

İzmir'in çiçeği ile ünlü ilçesi Bayındır bu yıl 16.sı yapılacak Uluslar arası Bayındır Çiçek Festivaline hazırlanıyor.

Yeni Nikah- Düğün Sarayını çevre düzenlemesi yapılıyor

2013 Ocak ayında hizmete sunulan yeni Fuar Alanı yanında 16 bin metrekarelik alanda yapılan Nikah Düğün Sarayı, her türlü ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik donanıma ve aynı anda üç ayrı etkinliğin yapılabileceği salonlara sahiptir.

Başkan Kocaoğlu Bakan Yıldırım'a Yanıt Verdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın, "Bu şehrin milletvekili olmaktan hicap duyuyorum" sözlerine Bademli’den cevap verdi. Başkan Kocaoğlu, "Ben bu kente hizmet etmekten, bu kentin belediye başkanı olmaktan, bu kentte çocuk büyütmekten, bu kentte esnaflık yapmaktan onur duyuyorum, şeref duyuyorum" dedi.

Oto Galeri sahipleriyle İzmir Yolu Girişi Projesi ile ilgili görüşme

İzmir yolundan kent girişimizin modern bir görünüme kavuşturmak amacıyla belediyemiz tarafından çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında Belediye Başkanı Bekir Keskin, İzmir yolu üzerinde bulunan oto galeri sahipleri ile görüşme yaptı.

Anonim Şirket kurmak üzere bir araya geldiler

Belediyemiz Mandıracıları, Ön Arıtma Tesisi’nden sonra çok ortaklı anonim şirket kurmak üzere bir araya getirdi.

18. Deve Güreşleri yapıldı

Ödemiş Belediyesi ve Konaklı Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Küçükmenderes Havzası geleneksel “18. Deve Güreşleri” 10 Mart Pazar günü Konaklı gösteri alanında yapıldı.

İzka İçin 2 Proje Hazırladı

Ödemiş Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansı’nın (İZKA) “2013 Yılı Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programı” için bu yıl iki proje hazırladı.

DSİ Bölge Müdürü Recep Özbal, Başkan Keskin’i ziyaret etti

Beydağ Barajı ve sulama kanalları, Üzümlü Barajı gibi bölgedeki çalışmaları yerinde incelemek üzere kentimize gelen Devlet Su İşleri İzmir Bölge Müdürü Recep Özbal, Belediye Başkanı Bekir Keskin’i ziyaret etti.

ADD Belediyenin Projelerini Destekliyoruz

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi, Ocak ayında gerçekleştirdiği 11. olağan kongresinde yeniden seçilen Hikmet Güriş ve yönetim kurulu üyeleri Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin’i ziyaret etti.

37 yıllık hayalini gerçekleştirmek istiyoruz

Başkan Keskin; “Ödemişlilerin 37 yıllık hayalini gerçekleştirmek istiyoruz”

Bekir Ağabeyime Hayranlığım daha da arttı

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bekir Ağabeyime Hayranlığım daha da arttı”

Efe Oynayan Robotumuz EMİTT’in İlgi Odağı Oldu

Dünya turizm sektörünü bir araya getiren Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 24 Ocak Perşembe günü 17. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

CHP Kadın Kolları Yerel Seçim Startını Verdi

CHP Ödemiş İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, yerel seçimler için startını verdi.

90. ölüm yıl dönümünde saygıyla anıyoruz…

Büyük Önder Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı 90. ölüm yıl dönümünde saygıyla anıyoruz…

Kadın Kooperatifinden Başkan’a Nohut- Pilav

Belediyemizin girişimleriyle geçtiğimiz yıl 26 girişimci kadın tarafından kurulan Ödemiş Kadın Kooperatifi ikinci iş yerini açıyor.

ADD, Spor Salonu'nun Adının Yeniden

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi, isim verme yönetmeliğine uygun olmadığı gerekçesiyle geçtiğimiz aylarda "İlkkurşun" olan adı "Ödemiş" olarak değiştirilen spor salonunun yeniden eski adını alarak İlkkurşun Spor Salonu olması için Kaymakamlığa dilekçe verecek.

Ödemiş Belediyesi (S) Plaka ihalesine çıkıyor

Ödemiş Belediyesi, kontrolsüz ve kayıt dışı servis taşımacılığının önüne geçilmesi amacıyla (S) plaka ihalesine çıkacak. Şoförler Odası işbirliği ile yürütülecek olan çalışma ile ilçemizde faaliyet gösteren tüm toplu taşıma araçların belirli bir sisteme dahil edilerek, ruhsatsız servis taşımacılığının önüne geçilmesi hedefleniyor.

Yeni yıla mevcut hizmet binasını yıkarak girdi

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında ilk fedakarlık örneğini gösteren Ödemiş Belediyesi, yeni yılın ilk dakikalarında mevcut hizmet binasının temsili yıkım törenini gerçekleştirdi.

Belediye’den Öğrencilere Yılbaşı Hediyesi

Ödemiş Belediyesi yeni yıl öncesi ilçemizdeki okullara eğitim gören 650 öğrenciye kışlık bot hediye etti.

Çevre Kültür ve Turizm Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı

Ödemiş Çevre Kültür ve Turizm Birliği encümen toplantısı 20 Aralık Perşembe günü Ödemiş Belediyesi hizmet binasında, Birlik Başkanı Bekir Keskin’in başkanlığında yapıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik