Ödemiş

Başkan Mahmut Badem’in acı günü

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in annesi Şerife Badem vefat etti. 28 Mart 1924 doğumlu olan Şerife Badem, 1 Nisan Çarşamba günü kalp rahatsızlığı nedeniyle yaşamını yitirdi.

Kütüphaneler Haftası kutlandı

Kütüphaneler Haftası programına katılan Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Milletleri ilerleten ve yükselten, zengin kitaplıklardır” sözlerini söyledi.

Ödüller sahiplerini buldu

Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümünü birbirinden farklı etkinliklerle kutlayan Ödemiş Belediyesi, düzenlediği resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerini verdi.

2013 yılından bu yana biriken ikramiye alacaklarını aldılar

Ödemiş Belediyesi kadrolu işçileri 2013 yılından bu yana biriken ikramiye alacaklarını almaları nedeniyle kahvaltı düzenledi.

Devlet yurdu yapılması konunda girişimlere başlandı

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in girişimleriyle, Ege Üniversitesine bağlı iki yüksekokulu’nun bulunduğu ilçede Kredi Yurtlar Kurumu tarafından yurt yapılması konusunda çalışmalara başlandı.

Yeni Dünya Vakfı Temsilcileri Başkan Badem’i Ziyaret Etti

Yeni Dünya Vakfı Genel Koordinatörü Yunus Bostancı, Uşak eski Milletvekili Alim Tunç ve Ödemiş Yeni Dünya Vakfı ilçe temsilcileri Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i ziyaret etti.

Yıldırım ve Kocaoğlu Buluştu

Ulaştırma ve Denizcilik eski Bakanı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Binali Yıldırım ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş Belediyesi’nde buluştu.

Süt bayramı hazırlıkları sürüyor

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü himayesinde, Ödemiş Belediyesi’nin desteği , Üretici Gazetesi ve Tarım Artı Organizasyon tarafından 8-9-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Küçük Menderes Havzası Ödemiş Fuar Alanı’nda gerçekleşecek "Süt Bayramı" hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

AK Partili Belediye Başkanları Ödemiş’te toplandı

Belediyeler arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen İzmir’in AK Partili Belediye Başkanları Ödemiş’te toplandı.

Derviş Ağa Medresesi Çiçeklendi

Tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle dolu Birgi Mahallesi’ndeki Derviş Ağa Medresesi rengarenk çiçeklerle donatıldı.

Ödemiş Belediyesi Turist Otobüsünü Hizmete Sunuldu

Küçükmenderes havzasında modern ve çağdaş belediyecilik anlayışıyla projelerini uygulayan Ödemiş Belediyesi, kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezdirecek turist otobüsünü hizmete sundu.

Çiftçi Malları Koruma yeni yönetim Başkanı ziyaret etti

Çiftçi Malları Koruma Başkanı ve yeni murakebe heyeti Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i ziyaret etti.

fakülte müjdesi

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Ödemiş’te fakülte açılması konusunda çalışmaların başlatıldığını söyledi.

Başkan Badem’i ziyaret ettiler

Birgi Fazlı Alpay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Okul Müdürü ve Aile Birliği üyeleri Başkan A.Mahmut Badem’i ziyaret etti.

Boşnak Derneği’nden kardeş şehir çağrısı

Geçtiğimiz günlerde Ödemiş’te hizmete başlayan Boşnak Balkan Kültürü Dostluk, Yardımlaşma, Dayanışma Derneği üyeleri Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i ziyaretinde kardeş şehir çağrısında bulundu.

Organize Sanayi Bölgesi Yatırımcıları Bekliyor

Kent ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları, Ödemiş Belediye Başkanı ve aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı A. Mahmut Badem’in girişimleriyle hız kazandı.

Toplu Süpürme Çalışması Yapılıyor

Temizlik çalışmalarına büyük önem gösteren Ödemiş Belediyesi, ilçe merkezine uzak olan mahallerde periyodik olarak toplu süpürme çalışmaları yapıyor.

Ödemiş Belediyesi'nin Acı Günü

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ödemiş Belediyesi Zabıta Amiri M.Akif Dacık, son yolculuğuna mesai arkadaşları tarafından gözyaşlarıyla uğurlandı.

“Güvenli Traktör” Projesi Yolüstü’nde Devam Etti

İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya tarafından İzmir il genelinde başlatılan “güvenli traktör” projesi devam ediyor.

İzmir-Ödemiş Duble Yolu K.Menderes'i Uçurur

Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Kurban Ali Aslan Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i tebrik ziyaretinde bulunarak, karayollarının bölgemizdeki çalışmaları hakkında görüşmeler yaptı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik