Tire

Muammer Ketencioğlu Tire de ayakta alkışlandı

Cumhuriyet Bayramının 87.yılı kutlamaları kapsamında Tireli Sanatçı Muammer Ketencioğlu sevenleri ile buluştu.

U-15 performanslarıyla göz dolduruyor

Tire Belediye Spor U-15 futbol takımı oynadığı maçlarda göz dolduruyor. Teknik Direktörlüğünü Aydoğan Gül’ün yaptığı Belediye Spor’da hafta boyunca sıkı bir idmandan geçen yetenekler performanslarıyla göz dolduruyor.

Tire de Cafe 1905 Heyecanı

Tireli Galatasaraylılar Artık Tek Bir Merkezde Toplanıp Birlikte Hareket Edecek Tireli Ultraslan Kahraman Duru ve İsmet Algın yaptıkları girişimlerle Tireli Galatasaraylıların hayallerini gerçeğe çevirdi.

1.Ulusal Sempozyum Sona Erdi

Birinci Ulusal Tire Sempozyumu sona erdi

Birinci Ulusal Tire Sempozyumu başladı

Tire Belediyesi ile Ege Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenledikleri 1. Ulusal Tire Sempozyumu’na katılan 33 bilim adamı üç gün süreyle tüm yönleriyle Tire’yi tartışacak

Başkan Mahallelerde Dert Dinliyor

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Mesai Haricinde dinlenmek yerine İlçeyi adım adım dolaşıyor.

Başkan Arge Çalışmalarının Startını Verdi

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek üreticilerinin sorunlarına çare olmak için kurdurduğu Arge birimin çalışmalarına anlatmak için 64 köy muhtarıyla bir araya geldi. Tire Belediyesi Seha Gidel Kültür ve Sanat salonunda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Çiçek yapılacak olan çalışmalardan bahsetti.

Sempozyum Hazırlıkları Tamamlandı

1.Ulusal Tire Sempozyumu için geriye sayım başladı.

Çiçek mesaiye hızlı başladı

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Ramazan Bayramı sonrası mesaiye hızlı başladı

Anayasa değişikliğine hayır oyu istedi

Referandum çalışmalarına Tire’de devam eden CHP’li Susam, iktidarın gündeminde küçük işletmelerin olmadığını söyledi, Anayasa değişikliğine hayır oyu istedi.

Güreş Bitti Yankıları Sürüyor

01.08.2010 Tire Maltepe Mevkiinde gerçekleştirilen ve yoğun katılımın sağlandığı Boğa Güreşlerinin ilçede yankıları sürüyor.

Selçuk Eski Müze Müdürü Enis Üçbaylar'a Tüfekli Saldırı

Arkeoloji Müzesi'nde Dehşet

Minik İzcilerden Başkana Ziyaret

07-14 Temmuz 2010 Tarihleri arasında uluslar arası Anatolia İzcilik Kampına katılan izciler kamp sonrası Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Freiburg’tan Tire’ye Kültür Buluşması

Almanya Freiburg kentin Abert Ludwigs Üniversitesinden 4 öğrenci ve Ege Üniversitesi’nden 5 öğrenci ‘El Sanatlarıyla Kültürel Buluşma’ adlı proje kapsamında Tire’ye geldiler.

Şehit babasını 2 yaşındaki kızı Eylül uğurladı

İstanbul'un Halkalı semtinde askeri personel taşıyan otobüsün yakınında meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Kıdemli Jandarma Çavuş Mehmet Çağlar Bölük, memleketi Tire'de toprağa verildi.

Şehidimiz Doyranlı Köyü'nde askeri törenle toprağa verilecek

Şehit Uzman Çavuşun Muşlu Eşi, Kardelen Bursuyla Okuyup Öğretmen Olmuştu

Tire Tayfur Çiçekle Yeniden Çiçekleniyor

Tire Belediyesi Yaza Merhaba parolası ile tüm park ve bahçeleri yeniden elden geçirerek İlçedeki parklarda birtakım düzenlemeler yapıyor.

Çulhaoğlu'nun Babası Vefat Etti

Eski Turizm Bakanı Halil Çulhaoğlu'nun babası Avukat Ali Kemal Çulhaoğlu, İzmir'in Tire ilçesinde vefat etti.

Belediye kimsenin oyuncağı değildir

Dün Kaymakam Hüseyin Ergi Başkanlığında toplanan Kent Konseyinde Tüm İdari Birim Amirleri İl genel Meclis Üyeleri, Siyasi parti temsilcileri ve Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri katıldı Tire İlçe Kaymakamı Hüseyin Ergi Başkanlığında başlayan toplantıda Tire’nin öncelikli sorunları ve çözümleri masaya yatırıldı.

Tireli çiftçi kadınların büyük başarısı

Tireli çiftçi kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İzmir’de düzenlenen yarışmaya katılarak ilçemizi başarıyla temsil ettiler.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik