Tire

Kaybolan Yaşlı Teyzenin Elinden Belediye Tuttu

İzmir'in Tire İlçesi Küçükkale köyünde yaşamını sürdüren Sadike Eser(68) Tire de oturan kızı Sevgi eseri ziyaret etmek için ilçeye geldi.

Arıcılar Birliğinden Başkan Çiçek’e Teşekkür Plaketi

İzmir Arıcılar Birliği Başkanı Fikri Barkan, Arıcılar Birliği Tire temsilcileri Nurettin İridere, Veteriner Hekim Erhan Elibol ve beraberindeki heyet Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Dağları delmeye devam

Başkan Çiçek’in yayla turizmi projesinin çalışmaları devam ediyor.

Araç Filosuna Yeni Araçlar Eklendi

Tire Belediyesi Araç Filosuna Yeni Araçlar Ekledi

Devlet Hastanesine Helikopter Pisti

Proje Başhekimden, Destek Başkandan

Sınavla Kazanılan Hak Meclisten Döndü

Önceki akşam Tire Belediyesi ilginç olaylara sahne oldu.

Eğitime Destek Devam Ediyor

Tire Belediyesi’nin geçen yıl hizmete sunduğu e-dershane projesi Tire’li öğrenciler tarafından oldukça ilgi görüyor.

Tire, Travel Turkey Fuarında Tanıtılacak

Turizm alanındaki en önemli buluşmalardan biri olan Travel Turkey 2010 İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, bu yıl dördüncü kez İZFAŞ, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Hannover-Messe International İstanbul işbirliği ile organize ediliyor.

Kardelen Elife En Anlamlı Hediye

22 Haziran sabahı saat 07.30 da İstanbul Halkalı'daki patlamada şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Çağlar Bölük'ün İsmi bundan böyle İzmir'in Tire İlçesi TOKİ evlerinde bulunan ilköğretim okulunda yaşayacak.

Anneleri İçin Sergi Açtılar

Elif Tabakoğlu (19) ve Ecem Tabakoğlu (12) geçen sene kasım ayında kaybettikleri anneleri Yeşim Tabakoğlu anısına resim sergisi açtılar.

Sanat Güneşi Zeki Müren Anıldı

Dr. Halil Altınköprü yönetimindeki Tire Belediyesi Klasik Türk Müziği Korosu Sanat Güneşini unutulmaz şarkılarıyla aldı.

Başkan Çiçek Çiçek Açtırmaya Devam Ediyor

Tire Belediyesi ilçeye yeni kazandırılan parkların peyzaj çalışmalarına devam ediyor.

Huzurevi Sakinleri Başkan’ı Ziyaret Etti

İzmir'in Tire İlçesinde bulunan Vali Kutlu Aktaş Huzurevi sakinleri Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'e sürpriz bir ziyarette bulundular.

Başkan Çiçek Yağmur Çamur Dinlemiyor

Tire Belediyesi tarafından sürdürülen çevre düzenleme park ve bahçe çalışmaları yağmur çamur demeden son sürat devam ediyor.

Öğrencilere Ücretsiz Tiyatro

Tire Belediyesinden İlköğretim Öğrencilerine Ücretsiz Tiyatro

Tire Spor Tam Yol İleri

Süper Amatör lig B grubunda mücadele eden Tire Spor 7.haftada deplasmanda Narlıdere Ali Aktuner stadında Narlıdere Belediye Sporla karşı karşıya geldi.

Başkan’ın Acı Günü

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in amcası Celal Çiçek (81) uzun süredir yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle geçtiğimiz gün gece 23:00 sularında hayata gözlerini yumdu.

Evcil Hayvanlara Çip Sistemi

Tire Belediyesinden Evcil Hayvanlara Çip Sistemi

Tire Belediyesi Kurban Bayramına Hazır

İzmir’in Tire ilçesinde yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Belediye Hayvan pazarında önlemlerini haftalar öncesinden aldı. Özellikle pazarda hijyene önem veren Tire belediyesi pazarda denetimlerini de sıklaştırdı.

Cumhuriyetin Kazanımları Adlı Panel Düzenlendi

Tire Belediyesi Cumhuriyetin 87.yılı kutlamaları kapsamında Tire Atatürkçü düşünce Derneği,ve Cumhuriyet Kadınları derneği işbirliği ile Tire Belediyesi Kültür ve Sanat Salonunda Cumhuriyetin Kazanımları adlı bir panel düzenledi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik