Tire

Rahvan At Yarışları İçin Hazırlıklar Başladı

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’in girişimleri ile Tire Belediye Spor bünyesinde kurulan Rahvan At Yetiştiricileri Kulübü, 2011 Tire Rahvan At Yarışları için ön hazırlıklara başladı. Yarışın herhangi bir değişiklik olmaması durumunda Mayıs ayının 15.inde yapılması planlanıyor.

Yeni Mezarlık Alanı İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Tire Asri kabristanlığında yer sıkıntısı yaşanmaya başlaması nedeniyle Tire Belediyesi’nin başlattığı yeni mezarlık alanı çalışmaları devam ediyor.

Belediyespor Biriç Takımı Türkiye Şampiyonasında

19-20 ve 26-27 Şubat günleri İzmir Bornova Bilimsel Briç Kulübünde gerçekleşen İzmir play-off maçlarında Tire Belediye Spor Briç Takımı bir ilke daha imza attı.

Köpeğini Hayvan Barınağına Emanet Etti

Salihlili Kaptan Köpeğini Tire Hayvan Barınağına Emanet Etti

Başkan DP’lileri Kahvaltıda Ağırladı

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ve eşi Yüksel Çiçek, DP’li Belediye Meclis Üyeleri, DP Tire Yönetim Kurulu üyeleri ve eşlerini Derekahve’ de kahvaltıda ağırladı.

İşyerlerinde Denetimleri Sürüyor

Tire Belediyesi Zabıta Ekipleri’nin İşyerlerinde Denetimleri Sürüyor.

Belediye Spor Çoştu

Basketbol Takımından Sonra Briç Takımı Da Play-Off Da

1 Maç Kala Liderliğini İlan Etti

Tire Belediye Spor Ligin Bitimine 1 Maç Kala Liderliğini İlan Etti

Orman Şefliğinden Okullara Ağaçlandırma

Geçtiğimiz gün Tire Orman şefliği Yeni hizmete giren Melehat Aksoy Anadolu Öğretmen Lisesi bahçesinde ağaçlandırma çalışması yaptı.

Dikkat Grip Tire De Kol Geziyor

Tire Sağlık grup Başkanlığı soğuk havaların giderek şiddetini artırdığı son günlerde başta risk grubundaki çocuk ve yaşlılar olmak üzere tüm vatandaşları grip hastalığına karşı uyardı.

Belediyesi Spor Kompleksi Sporun Merkezi Oldu

Tire Belediyesi İlçede bulunan Başbakanlık ve Gençlik Spor Müdürlüğüne bağlı Kapalı spor Salonunu uzun uğraşlar sonrasında bünyesine kazandırdıktan sonra salonda tepeden tırnağa iyileştirme yaparak sporseverlerin kullanımına sundu.

Bir Projesine Daha Başladı

29 Mart mahalli seçimlerinden sonra göreve gelen Başkan Çiçek seçim öncesinde vermiş olduğu sözlerden birini daha hayata geçiriyor.

Zabıta İş Başında

Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğü İş Başında

Eskioba Öğrencileri Başarıya Doymuyor

Tire Eskioba İlköğretim Okulu Öğrencileri 4. Geleneksel Bilgi Yarışmasında kıran kırana mücadele ettiler.

THK’dan Yamaç Paraşütü Kursu

İzmir’in Tire İlçesinde Belediyenin girişimleri ile 2 adet kalkış pistinin yapılmasının ardından Yamaç Paraşütü tutkunları İlçeye akın etmeye başladı.

Belediye Spor Dur Durak Bilmiyor (62-85)

Bölgesel Lig C Grubunda, emin adımlarla yoluna devam eden Tire Belediye Spor Basketbol Takımı geçtiğimiz gün deplasmanda Muğla Orman Spor ile karşılaştı. Maçta rakibine 17 sayı fark atan Tire Belediye Spor grubunda liderliğini sürdürüyor.

Tire Doğalgaz Meşalesi İle Aydınlandı

Özlemle beklenen doğalgaz Cumhuriyet Meydanı’nda yakılan dev bir meşaleyle Tirelilere merhaba dedi

Hazırlık maçlarında da göz dolduruyor

Tire Belediye Spor Hazırlık Maçlarında da göz dolduruyor

Emniyetten Gençlere Terörle Mücadele Bilinci

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlünün ortak çalışması ile başlayan sadece liseleri kapsayan ‘Gençleri Terörle Mücadele’ konusunda bilgilendirme paneli bu hafta İzmir’in Tire ilçesinde Seha Gidel Kültür ve Sanat Salonunda yapıldı.

Sarayköy Belediye Başkanından Başkan Çiçek’e Ziyaret

Denizli Sarayköy Belediye Başkanı Orhan Karaköse geçtiğimiz günlerde Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik