Torbalı

Ezberleri Bozan İlçe

Sanayi ve tarım alanında kaydettiği gelişmeyle Türkiye kurumlar vergisi sıralamasında 5.olan İzmir’in Torbalı ilçesi işsizlik alanında yeni bir rekora imza attı.

Eğitime 50 Dönüm Arsa

Başkan Görmez “ ilçemiz hızlı göç alıyor, eğitim en büyük önceliğimiz”

Kick Boksta Torbalı’nın gururu oldular

Isparta’da yapılan Kick Boks şampiyonasında dereceye giren 3 öğrenci, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti.

Sesine Sazına Güvenenler Aranıyor…

Torbalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu kurmak için sesine ve sazına güvenenlere çağrıda bulundu.

Ayrancılar'a Meydan Projesi

Torbalı'nın hızlı gelişen mahallesi Ayrancılar' da 7000 metrekarelik meydan projesi hazırlandı.

Torbalı Artık Daha Güçlü…

Torbalı Belediyesi altyapı çalışmaları ve sosyal projelerde kullanılmak üzere 1 milyon 295 liralık araç filosu satın aldı…

Yerli Mali Haftasında Markalaşmayı Konuşmalıyız

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Türkiye’nin zaman yitirmeden bütün sektörlerde markalaşarak tüketicileri yerli üretime yönlendirmesi gerektiğini açıkladı.

Aydın “Türkiye Torbalı’dan Gurur” Duyuyor…

Ak Parti Adıyaman Milletvekili TBMM Grup Başkanvekili Av. Ahmet Aydın, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret ettikten sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türk Kızılay’ı Artık Torbalı’da da Olacak…

Torbalı’da Önemli Sorun Olan Kan Temini Belediyenin Girişimiyle Çözüme Kavuşuyor…

Ticaret Odası'ndan Beş Talep

Torbalı Ticaret Odası'nın (TTO) Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in de katıldığı ‘Ortak Meslek Komiteleri’ toplantısında belediyeden 5 talepte bulunuldu. Başkan Görmez sanayicilerden işçilerini Torbalı’dan tedarik edilmesini istedi.

İşçi Dostu Belediye

Torbalı Belediyesi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısı yapıldı. Birim müdür ve amirlerine verilen toplantıya Belediye Başkan Vekili Özgür Erman Çağlar, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Söyler ile Hüseyin Karaman da katıldı.

Okuryazarlıkta sondan ikinci sıradayız!

Okuryazarlıkta sondan ikinci sıradayız!

Yeni Başkan Koltuğa Oturdu

Yerel seçimlerde Torbalı Belediyesi Başkanı seçilen Adnan Yaşar Görmez, mazbatasını alarak görevine başladı.

Bülbüldere Muhtarı 7 kurşunla vuruldu

TORBALI’YA bağlı Bülbüldere Mahallesi’nde 3 dönem muhtarlık yapan ve 30 Mart yerel seçimlerinde yeniden aday olarak muhtar seçilen Mehmet Yüksel (34), seçimlerde rakibinin amcaoğlusu Mehmet Karalar tarafından öldürüldü.

Torbalı’da sandık başında 6 tutuklama

Torbalı’da sandık başında 6 tutuklama

AK Partililer zabıtaya saldırdı.

AK Partililer zabıtaya saldırdı.

Bunalıma Giren Mimar İntihar Etti

İzmir'in Torbalı ilçesinde, yıllardır mimarlık yapan ve Coşkun Mimarlık şirketinin sahibi olan iki çocuk sahibi Resul Durmuş, maddi sıkıntılar yüzünden intihar etti. Yakınlarını aradıktan sonra telefon açıkken tetiğe basan Durmuş, yaşamını yitirdi.

Stad Atağı

Torbalı Belediyesi, önemli bir soruna daha el atarak, tadilatı süren Torbalı 7 Eylül Stadı’na destek verdi. Belediye verdiği destek ile seyircilerin daha konforlu şartlarda karşılaşmaları ve gösterileri seyretmesi için stadın tribünlerinde bulunan koltuklar yenilendi.

Rahşan Ecevit’e Chp Rozeti

Geleneksel hale getirdiği perşembe toplantılarına bir yenisini daha ekleyen CHP Torbalı İlçe Örgütü, 35 yeni üyeye rozet taktı.

EBSO’da Torbalı OSB Bayramı

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından İzmir’e kazandırılan ve 43 fabrikada 5 binin üzerinde istihdam sağlayacak olan Torbalı Organize Sanayi Bölgesi’nde altyapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından kuralar çekildi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik