Torbalı

236 Fabrikanın Yalnızca 34'ünde Arıtma Sistemi Bulunuyor

Torbalı'da yeraltı sularında kirlilik iddiası... BBP Torbalı İlçe Başkanı Güldoğan: “İlçedeki 236 fabrikanın yalnızca 34'ünde arıtma sistemi bulunduğu bildirildi”

Atlas Operasyonu 9 Kişi Yakalandı

Tefecilik, Nitelikli Yağma Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak suçlarından 9 kişi yakalandı.

Pehlivanoğlu Marketler Zincirinin Torbalı Mağazası Belediye Tarafından Mühürlendi

250 Milyon Dolar Cirolu Pehlivanoğlu Marketler Zincirinin Torbalı’ Mağazası Belediye Tarafından Mühürlendi.

45 Başkan Eşi Torbalı’da Buluştu

Her ay düzenli olarak bir araya gelen İzmir’e bağlı belediyelerin ve belde belediye başkanlarının eşleri Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un eşi Afet Uygur’un davetlisi olarak Torbalı’da buluştular.

Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Kursu

Türkiye’nin ilk “Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Kursu” Torbalı’da açıldı. Görkemli bir açılışla başlayan kursla, İzmir’in ‘yeşilin ihraç edildiği bir kent’ haline getirilmesi amaçlanıyor.

CHP Bölge toplantısı Torbalı da yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığınca düzenlenen bölge toplantılarından 2. si 10 Mart 2007 günü Torbalı Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşti.

5. Gençlik Danışmanlık Merkezi Torbalı da

Sağlık Bakanlığı tarafından ülkede genç nüfusun fazla olması göz önüne alınarak, bu genç nüfusun her türlü sorunlarına çözüm getirmek düşüncesiyle Türkiye’nin 7 ilinde kurulan ‘Gençlik Danışmanlık ve Sağlık Hizmetleri Danışmanlık Merkezleri’nin’ bir şubesi de Torbalı’da hizmet vermeye başladı.

Torbalıda resim yarışması sonuçlandı

Torbalı Gençlik Danışmanlık ve Sağlık Hizmet Merkezi’nin düzenlediği “Ergenlikte ailem ve ben” ile “Ergenlikte ben” temalı resim yarışması sonucu dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Torbalı ve Selçuk için en uygun ulaşımın hafif raylı sistem olduğunu belittiler

Aziz Kocaoğlu’dan Torbalı Çıkarması. İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu Torbalı’da ki çalışmaları yerinde inceledi.

Cinayet gibi kaza

Dün gece saat 02:30 surlarında meydana gelen kazada Özgür Çok feci bir şekilde hayatını kaybetti.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik