Bölge

10 yıl önce başlattık

10. Süs Bitkileri Ve Fidancılık Sergisi Açılışı Tarım Bakanı Mehdi Eker’in Katılımıyla Yapılacak

Yeni Asır 120 Yaşında

Türkiye'nin en büyük yerel gazetesi Yeni Asır, 120. yaşını çok sayıda davetli ile birlikte “120. Yıl” pastasını keserek kutladı.

Sığacık’a altın dokunuş

Turizmin parlayan yıldızı Seferihisar’ın sevimli mahallesi Sığacık’ın çehresi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Seferihisar Belediyesi’nin “sihirli dokunuşuyla” değişti. Bölgeyi kalkındırmak için başlatılan proje kapsamında yenileme ve düzenleme çalışmaları tamamlanan 220 ev turizme kazandırıldı.

9 milyon 250 bin TL’lik ova yolu

Tire, Bayındır ve Ödemiş’e 9 milyon 250 bin TL’lik ova yolu

İzmirli STK'lardan ortak sağduyu çağrısı!

İzmir’de faaliyet yürüten 150’nin üzerinde sivil toplum kuruluşu Anadolu Birliği Derneği’nin çağrısıyla ortak bir açıklama yaptı.

Ahilik Haftası Çeşme'de Kutlandı

İzmir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve 70 Oda başkanından oluşan heyet, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ve Kaymakam İnci Sezer Becel’i ziyaret etti.

Barış Gecelerinin İkincisine Afyonkarahisarlılar Ev Sahipliği Yaptı

Seferihisar Belediyesi ve ilçedeki hemşeri dernekleri ortaklığıyla düzenlenen Kültürler Buluşması barış, kardeşlik ve sevgi mesajlarıyla devam ediyor.

Muhteşemdi

9 Eylül’ü kutlamak için Gündoğdu Meydanı’nda buluşan on binlerce İzmirli, unutamayacakları bir gece yaşadı.

CHP İzmir'de 91. Yıldönümü Kutlaması

CHP'liler İzmir'de Cumhuriyet Alanı'na giderek Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

Selam olsun bu destanı yaratanlara!

Cumhuriyet Meydanı'ndaki 9 Eylül törenlerinde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmirli olmanın ve İzmir’de yaşamanın özel bir anlam taşıdığını belirterek, "Bu destanın simge kenti İzmir'de yaşıyoruz. Bizim için bundan büyük onur yok! " diye konuştu.

Seferihisar Yağlı Güreşleri Nefesleri Kesti

Seferihisar Belediyesi ve Türkiye Güreş Federasyonu işbirliğiyle Doğanbey Spor Tesislerinde ilk kez düzenlenen Seferihisar 1. Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivanlığı Güreşlerin Ağası Seferihisarlı Türker Çınar’ın güreşçisi Serhat Gökmen kazandı.

İzmir’de tarihi buluşma

17 Ağustos Depremi’nin 15. yıldönümünde İzmir, çok anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Festival için Selçuk’un temsilcileri bir arada

Selçuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Bülent Cinel ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 8 Eylül Kurtuluş Şenliği ve46. Selçuk – Efes Festivali için Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları ile bir araya gelerek katılımcıların festival için beklenti ve önerilerini aldı.

Üç dönemin sırrını araştırdılar

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinden gelen 8 milletvekilini ağırladı.

İki yakanın unutulmaz şarkıları İzmir de

İki yakanın unutulmaz şarkıları 16 Eylül’de İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda

İBB'den Belgesi Olmayana Tarım Suyu Yok

Torbalı'nın Pancar Mahallesi'ne program dışı bir ziyarette bulunarak vatandaşların sorun ve önerilerini dinleyen Başkan Kocaoğlu’na en çok “indirimli tarım suyu” konusu soruldu. Başkan, Ziraat Odası’ndan belgesi olmayanlara tarım suyu vermeyeceklerini açıkladı.

TCDD'Den

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü, İZBAN ile ilgili açıklama yaptı.

Gözdağı “GEZİ’NİN 48 SAATİ” Seferihisar’da

“Gözümüzden vurdular ama gördük görmemiz gerekeni”

“Genç Liderler” Kocaoğlu İle Buluştu

Üniversiteli gençlere yöneticilik vasıflarını keşfetme olanağı sağlayarak geleceğin liderlerini yetiştiren AISEC, 11 ülkeden getirdiği gençlerle Başkan Kocaoğlu’nu ziyaret etti.

Traktör Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, 10 metrelik uçuruma yuvarlanan traktör sürücüsü hayatını kaybetti. Kazadan yaralı olarak kurtulan şahıs, kayıplara karıştı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik