Selçuk

Sivrisinekle mücadelede “doğru bilinen yanlışlar” ele alındı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk Hizmet Binası’nda İzmir İli Vektör Mücadele Çalışmaları konulu bir toplantı yapıldı.

Selçuk Ticaret Odası Ortodoks Dünyasını Ağırladı

Selçuk Ticaret Odası Ortodoksların Azizler Sempozyumunda Ortodoks Hıristiyan din ve bilim adamları ile Rum Ortodoksların lideri Barthelomeos'u konuk etti.

Festivalin en doğal hali

Bu hafta sonu Selçuk’tayız…

Ticaret Odasından İstihdam Teşvikleri Toplantısı

İŞKUR’un yürürlükte olan istihdam destekleriyle ilgili Selçuk Ticaret Odası tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Selçuk’un kültürel değerleri bu sergide

Çeyrek asırdır anlattığı yerleri tuvale yansıttı

Fitness Şampiyonasında Zuhal Fitness Rüzgarı

Vücut Geliştirme Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmeleri 28 Mart 02 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Wow Kremlin Palas da düzenlendi.

THK Selçuk Şubesi, Genel Kurul’da güven tazeledi

Selçuk Belediyesine ait Şahabettin Dede Caddesi üzerindeki merkez mahalle muhtarlarının da bulunduğu katta gerçekleşen THK Selçuk Şubesi Genel Kurulunda bir önceki Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri güven tazeledi.

Otopark Çilesi Kentimize Yakışmıyor

Dünya miras listesindeki kentimiz Selçuk’ta otopark sorunu her geçen gün biraz daha büyüyor. Yıllardır söylediğimizi yine tekrarlıyorum:Şehir Merkezinde otopark şart.

Kadın Girişimciden Yeni Bir Mekan

KOSGEB girişimcilik kursları 8. Dönem kursiyeri Sevtap Erdur İtmiş, Atatürk Mahallesi 1014 Sokak’ta iç giyim ve pijama mağazası açtı.

1.Selçuk Efes Ultra Maratonu yapıldı

Antik çağın kalbinde koştular

Selçuk Kasım’da doğal gaza kavuşuyor

Selçuk’a doğal gaz gelmesiyle ilgili yapılan teknik toplantıdan müjdeli karar çıktı.

Bakan Eroğlu, Selçuk'a Müjdeli haberlerle geldi

İzmir Programı kapsamında Selçuk'u ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ilçede yapılması planlanan önemli projeler ile ilgili müjdeli haberler verdi.

Celsus Kütüphanesi’nin dev görseline yoğun ilgi

Selçuk Belediyesi yurt içi ve yurt dışındaki turizm fuarlarında Selçuk’un marka değerlerini tanıtmaya devam ediyor. 8 - 12 Mart tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen ITB Berlin Fuarı’na katılan Selçuk Belediyesi, kentin turizm değerlerini bir kez daha dünyaya tanıtıyor.

Büyükşehir’den 30 ilçeye 90 araç

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin temizlik hizmetlerine katkı sağlamak üzere 25.7 milyon liralık maliyetle 90 araç satın aldı. Son teknoloji araçların dağıtımına İzmir'in güney bölgesinde bulunan 8 ilçeden başlandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 24 aracın anahtarını belediye başkanlarına teslim etti.

STO Kalitesi Artık Beş Yıldızlı

Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan Selçuk Ticaret Odası, geçen yıl başladığı Akreditasyon sürecinde mutlu sona ulaşarak ‘Akredite Oda’ oldu. STO, Beş yıldızlı Oda unvanını Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kuleler’de yapılan törende aldı.

Selçuk lezzetleri büyük ilgi gördü

GL Platform tarafından Efes Kongre Merkezi’nde 2.’si düzenlenen Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı’nın ikinci gününde de Selçuk Belediyesi standı büyük ilgi gördü.

Doğanın Bağrından Antik Dünyaya Adımlamak

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Kızılağaç Köyü - Kıyıkışlacık arasındaki antik coğrafyada doğa yürüyüşü gerçekleştircek.

STOD İş Hayatında İletişim Ve Beden Dili Eğitimi

Selçuk Ticaret Odası eğitimlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Dört yıldan beri düzenli olarak KOSGEB eğitimleri düzenleyen Ticaret Odası eğitim misyonunda kentte önemli bir ihtiyacı gideriyor.

Selçuk’un lezzeti “Dünya Mutfağında”

Selçuk’un yöresel mutfak çeşitliliği ilçenin ünlü aşçıları tarafından, 22 – 25 Şubat 2017 tarihleri arasında Efes Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ve sektör profesyonellerinin yer aldığı “Aegean Hosttech Fair Platform 2017” de tanıtılacak.

Selçuklu çiftçinin ürünü dünya ile buluşacak

Selçuk Belediyesi’nden E - Commodity Bazaar’ a Destek

İstatistik