Selçuk

Vatan Partisi'nden, 'İncirlik üssü ABD'ye kapatılsın' kampanyası

Selçuk'ta, Vatan Partisi İlçe Örgütü, bölücü terör örgütü PKK'nın uzantısı YPG'ye ağır silah vereceğini açıklayan ABD'ye karşı bildiri dağıttı.

Zabıta ekipleri göz açtırmıyor

119 adet kaçak ekmek ele geçirildi

Dağa Otobüs Kaldıracaklar

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Türkiye dağcılarının en çok ziyaret ettiği bölge olan Aladağlar’da şenlik düzenliyor.

Becer kent belleğinde okurlarıyla buluşacak

Bir Türkiye romanı Efraim okurlarıyla buluştu

Pamucak onlara emanet

Pamucak TİMİ işbaşında

THK’da mezuniyet heyecanı

THK Üniversitesi İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu 5. Dönem Mezuniyet Törenine Selçuk Efes Havaalanı ev sahipliği yaptı.

Her zaman yanınızdayız…

Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koştu. Ramazan ayı sebebiyle 500 aileye erzak paketi dağıtıldı. Sosyal Market’ten yapılan ve yardımlaşma duygusunun üst düzeye çıktığı bayram öncesinde ayakkabı ve kıyafet bağışları da ihtiyaç sahipleriyle buluşturulmaya devam ediyor.

ABD'den dünya birinciliğiyle döndüler.

İTÜ APİS AR-GE uydu takımı ABD'den dünya birinciliği ile döndü. Amerika'da NASA sponsorluğu ile uzay teknolojileri alanında üniversiteler arası düzenlenen dünyanın en önemli yarışmalarından biri olan 'CanSat Competition 2017’ye katılan, Corendon Airlines’ın desteklediği İTÜ APİS Ar-Ge uydu takımı 100’den fazla takım arasında dünya birincisi oldu.

Ticaret Odası Selçuk’ta Bisiklet Hareketi Başlattı

Kent içi trafik ve otopark sorununa alternatif çözüm olarak bisiklet kullanımının yaygınlaşmasını amaçlayan Selçuk Ticaret Odası ilçede bisiklet hareketi başlattı.

İş yerlerine hijyen denetimi

Amaç vatandaşın sağlığını korumaktır

Sivrisinekle mücadelede “doğru bilinen yanlışlar” ele alındı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk Hizmet Binası’nda İzmir İli Vektör Mücadele Çalışmaları konulu bir toplantı yapıldı.

Selçuk Ticaret Odası Ortodoks Dünyasını Ağırladı

Selçuk Ticaret Odası Ortodoksların Azizler Sempozyumunda Ortodoks Hıristiyan din ve bilim adamları ile Rum Ortodoksların lideri Barthelomeos'u konuk etti.

Festivalin en doğal hali

Bu hafta sonu Selçuk’tayız…

Ticaret Odasından İstihdam Teşvikleri Toplantısı

İŞKUR’un yürürlükte olan istihdam destekleriyle ilgili Selçuk Ticaret Odası tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Selçuk’un kültürel değerleri bu sergide

Çeyrek asırdır anlattığı yerleri tuvale yansıttı

Fitness Şampiyonasında Zuhal Fitness Rüzgarı

Vücut Geliştirme Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmeleri 28 Mart 02 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Wow Kremlin Palas da düzenlendi.

THK Selçuk Şubesi, Genel Kurul’da güven tazeledi

Selçuk Belediyesine ait Şahabettin Dede Caddesi üzerindeki merkez mahalle muhtarlarının da bulunduğu katta gerçekleşen THK Selçuk Şubesi Genel Kurulunda bir önceki Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri güven tazeledi.

Otopark Çilesi Kentimize Yakışmıyor

Dünya miras listesindeki kentimiz Selçuk’ta otopark sorunu her geçen gün biraz daha büyüyor. Yıllardır söylediğimizi yine tekrarlıyorum:Şehir Merkezinde otopark şart.

Kadın Girişimciden Yeni Bir Mekan

KOSGEB girişimcilik kursları 8. Dönem kursiyeri Sevtap Erdur İtmiş, Atatürk Mahallesi 1014 Sokak’ta iç giyim ve pijama mağazası açtı.

1.Selçuk Efes Ultra Maratonu yapıldı

Antik çağın kalbinde koştular

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik