Selçuk

Selçuk’un 100 yıllık enerjisi garanti altında

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı yeni yapılan trafo yerini gezdi. Tarımsal sanayi alanı içerisinde inşa edilecek olan yeni trafo ile Selçuk’un 100 yıllık elektrik ihtiyacı karşılanacak.

Huzurevi sakinlerinden resim ve ahşap figürler sergisi

23 Mart’a kadar kent belleğinde açık kalacak

İş Kurmak İsteyenlere Girişimcilik Eğitimi

Girişim SESO’dan, eğitim İŞKUR’dan, destek KOSGEB’den fikir SENDEN..

Selçuk Artemis Gençlik Spor Kulübünden Ticaret Odası Başkanına Ziyaret

İlçemizin en genç spor kulübü olan Artemis Gençlik Spor Kulübü Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu’yu ziyaret etti.

BAŞKAN HAYRİ GÜLLER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Genç, güçlü ve yenilenmiş yönetim ile yola devam diyen esnaf teşkilatının deneyimli başkanı Hayri Güller, her biri başkan olma vasıflarına sahip değerli yöneticilerin talepleri üzerine sarı liste ile tekrar göreve talip olduğunu açıkladı.

STO Girişimcileri Sertifikalarını Törenle Aldı

Selçuk Ticaret Odasının açmış olduğu 9.dönem Kosgeb destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini tamamlayan girişimciler düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

Selçuk Atık Su Arıtma Tesisi

İzmir’e 12 yeni arıtma geliyor

Selçuklu gençler Sarıkamış Şehitleri için yürüdüler

İZMİR'in Torbalı ilçesinde, Sarıkamış şehitleri 7 Ocak Pazar günü düzenlenen yürüyüş ile anıldı.

42 proje arasında 2. oldular

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü ve Iseworld şirketinin ortaklaşa İzmir'de ilk kez bu sene duzenledigi Hayaline Uç Yarışması sonuçları 19.12.2017 tarihinde yapılan ödül töreniyle açıklandı.

Selçuk Ticaret Odasının 2018 Hedef Pazarı Çin

Çin'de 2018 yılının "Türkiye Turizm Yılı" ilan edilmesi sebebiyle Türkiye Turizm Bakanlığı ve İzmir Ticaret Odasının anlaşma yaptığı medya temsilcileri Selçuk Ticaret Odasının konuğu olarak Selçuk’a geldi.

Dış Ticaret Ve Yatırım İletişim Noktaları Oluşturulacak

Ekonomi Bakanlığı ve TOBB arasındaki anlaşma uyarınca ülke çapındaki Akredite odaların katılımıyla Ankara’da gerçekleşen dış ticaret ve yatırım iletişim noktaları oluşturulması için hazırlık eğitimi düzenlendi.

Kutsal Dağa Atatürk Tırmanışı

4. Geleneksel Latmos Zirve Trans Faaliyeti için tırmanan dağcılar kutsal dağın zirvesinde Atatürk filaması dalgalandırdılar.

Selçuk Ticaret Odası Fransız Turizm Heyetini Ağırladı

Fransız Seyahat Acenteleri Birliği ve bağlı turizm acentelerinden oluşan Fransız turizm heyeti İzmir’de gerçekleştirdiği program kapsamında UNESCO kenti Selçuk’a gelerek bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Gaziler Günü törenle kutlandı

19 Eylül Gaziler Günü Selçuk’ta düzenlenen çelenk sunum töreni ile kutlandı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e gazilik unvanı verilmesinin yıldönümü sebebiyle kutlanan Gaziler Günü sebebiyle düzenlenen törende Atatürk Anıtı’na Selçuk Kaymakamlığı, Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği çelenkleri koyuldu.

Gökçealan’da üzüm festivali

Gökçealan Üzüm Festivali 17 Eylül Pazar günü Gökçealan Mahallesi’nde yapılıyor.

48. Selçuk Efes Kültür ve Sanat Festivali başlıyor

48. Selçuk Efes Kültür ve Sanat Festivali 6- 8 Eylül tarihleri arasında düzenleniyor. Festival kapsamında Selçuk’un kurtuluşunun 95. Yıldönümü olan 8 Eylül Cuma günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla İZBAN Selçuk Hattı’nın da yer aldığı toplu açılış ve temel atma törenleri gerçekleşecek.

Efes’te opera bale ve günleri başlıyor

UNESCO Kenti Selçuk sanatın merkezi oluyor

Selçuk Pamucak’ta “Engelsiz kamp” başlıyor

Selçuk Belediyesi’nin engelli vatandaşlara yönelik düzenlediği sosyal sorumluluk projelerinden gelenek haline gelen Engelsiz Kamp bu yıl dördüncü kez düzenleniyor.

Özazman Aday Olmadı, Ders Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Başkanı Nail Özazman, yaklaşan delege seçimleri öncesi yayınladığı açıklama ile Kuşadası CHP’de deprem etkisi yarattı.

Selçuk Esnafına Sicil Müjdesi

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yürüttüğü çalışmalar sonuç verdi. Esnaf sicil işlemleri için ilçe dışına gitmek zorunda kalmayacak.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik