Gecenin kulları oyunu Selçuklulardan tam not aldı

Gecenin kulları oyunu Selçuklulardan tam not aldı

Haber
22 Mart 2010  11:37:47 - Kategori: Kültür-Sanat - Okuma: 766

Dinçer Sümer'in yazdığı ve Orhan Demir”in yönettiği "Gecenin Kulları"na katılım beklenenin üstünde oldu. Oyuncular gösterdiği performansla izleyicilerden tam not aldı. Tiyatro severler başarılı geçen oyunun ardından, salondan mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Kadın Eğitim ve Gelişim Merkezinin (SEGEM) organize ettiği ve Selçuk Belediyesinin katkılarıyla Umut Tiyatro Topluluğunun sahne aldığı “Gecenin Kulları” adlı oyun Selçukluların beğenisine sunuldu. Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro Salonunda Dinçer Sümer’in yazdığı, Orhan Demir’in yönettiği oyunda; hayatın kendilerine hoş ödüller sunmadığı, terk edilmiş, ezilmiş, taciz edilmiş kadınların hayat hikâyesi canlandırıldı.
Oyun sonunda Tiyatro ekibine SEGEM ve Selçuk Belediyesi adına çiçek takdim eden Belediye Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “bizlere bu güzel oyunu sundukları için tiyatro grubu ekibine çok teşekkür ederiz.” Dedi.
 

 


Haber

Kültür-Sanat

Yabancı Gelinden, Resim Sergisi

Ukranyalı Julia Mia, eşi Feyzi Ergon’un doğduğu yer Kuşadası’nda ilk kez ”Kübik Şehir” isimli resim sergisini İbramaki Sanat Galerisinde açtı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik