Sağlık personeli’nden “Ballı Emzik”

Sağlık personeli’nden “Ballı Emzik”

Haber
8 Kasım 2009  13:07:43 - Kategori: Kültür-Sanat - Okuma: 874

Aydın Kuşadası ilçesinde bulunan 1 Nolu Sağlık Ocağı personeli’nin sergilediği “Ballı Emzik” adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.

Kuşadası İlçe Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen “Ballı Emzik” adlı oyununu başta Kuşadası Sağlık Grup Başkanı Şükrü Güngör olmak üzere sağlık personeli ve çok sayı da vatandaş izledi.
Anne sütünün önemi ve aile içi şiddeti anlatan oyunda oyunun yazarları Sibel Yıldız ve Selim Yıldız’ın yanı sıra Serpil Çavuş, Fatma Ülgen, Özlem Gözenşen , Özer Akagündüz , Nuray Gözenşen , Eray Karaca , Ceren Güneş ve İlhan Çelik rol alıyor.
Oyun’un yönetmeni Selim Yıldız, oyunu geçen yıl da sergilediklerini belirterek bu yıl da oyuna yeni eklemeler yapılarak tekrar seyircilerin beğenisine sunulduğunu söyledi. Yıldız ayrıca geçen yıl oynanan bu oyunla çevre il ve ilçelere turneye gidildiğini ve buralarda da oyunun büyük ilgi gördüğünü bu oyununda geçen yıl gibi tekrar turneye gideceğini vurguladı. KERİM UĞUR / KUŞADASI


Haber

Kültür-Sanat

Yabancı Gelinden, Resim Sergisi

Ukranyalı Julia Mia, eşi Feyzi Ergon’un doğduğu yer Kuşadası’nda ilk kez ”Kübik Şehir” isimli resim sergisini İbramaki Sanat Galerisinde açtı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik