UNESCO Kentine Yeni Butik Otel

UNESCO Kentine Yeni Butik Otel

Haber
15 Ağustos 2018  12:07:42 - Kategori: Selçuk - Okuma: 4336

UNESCO Dünya Kültür mirası listesinde bulunan Selçuk ilçesinde yeni bir butik otel hizmete girdi.

 Girişimci Mehmet Taş tarafından yaptırılan ve turizme hizmet vermeye başlayan otelin açılış töreni  geçtiğimiz hafta yapıldı. Ticaret Odası meclis üyesi turizmci Mehmet Taş uzun süredir bu otel için yatırım yaptıklarını, açılan tesisle kentteki butik işletmelere yeni bir soluk getireceklerini belirtti. Ticaret Odası yöneticileri ile Selçuk iş ve siyaset dünyasından isimlerin katıldığı törende tesisin açılış kurdelesi Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı tarafından kesildi.
Oda Başkanı Koray Yolcu, Selçuk turizminin lokomotifi olarak gördükleri butik işletmelere nitelikli bir tesisin daha katılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Turizmin içinde bulunduğu sorunlara en etkili reçetenin butik işletmeler tarafından üretilen nitelikli ve kaliteli hizmet olduğuna dikkat çeken Yolcu, konuk memnuniyetini ön planda tutarak,  müşterilerden yüksek memnuniyet puanı alan işletmelerin her zaman kalıcı olacağını söyledi. Yolcu yüksek puanlı müşteri dostu işletmelerin artmasının kentimizin puanını da artıracağını belirtti. Yolcu Celsus Otelin kentimize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik