Merve Çalışkan Yeşilyurt Değişim İçin İmza Attı

Merve Çalışkan Yeşilyurt Değişim İçin İmza Attı

Haber
26 Temmuz 2018  09:34:58 - Kategori: Selçuk - Okuma: 312

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi destekleyen kurultay delegelerinin geride kalan pazartesi günü "Değişim ve Umut Kurultayı" adı altında olağanüstü kurultay talebiyle noter kanalıyla başlattıkları imza süreci devam ediyor.

 CHP'de Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan Yeşilyurt da bugün kurultay için noter huzurunda imza verdi. Ayrıca bugün İzmir'de Menderes İlçe Başkanı Ahmet Pala, Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam da notere giderek kurultay için imza verdi.
CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan; imza verme kararını tek başına değil tüm örgüt ile görüşerek ortak akıl sonucu aldığını belirtti. CHP Selçuk İlçe Yönetim Kurulu, gençlik ve kadın kolları, meclis üyeleri ve mahalle delegelerinin tümüyle görüştükten sonra bu kararı aldığını belirten CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan yaşanan bu sürecin Cumhuriyet Halk Partisi'ni ileriye taşıyacağını ve tartışmalara son verecek bir kurultay yaşanması ve hemen ardından yerel seçim süreci için çalışmalara hız vermek gerektiğini vurguladı. 


Haber

Selçuk

İzmir’de Zirve Gibi Turizm Buluşması

İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen Turizm Sektörü İzmir Buluşması, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla İzmir’de adeta turizm zirvesi şeklinde gerçekleşti. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve pek çok önemli ismin iştirak ettiği İzmir turizm buluşmasına Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve Yönetim Kurulu üyesi Ümit Yolcu katıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik