Türkiye’nin En Büyük Hip Hop etkinliği

Türkiye’nin En Büyük Hip Hop etkinliği

Haber
16 Mayıs 2018  11:21:28 - Kategori: Bölge - Okuma: 2980

Türkiye’nin En Büyük Hip Hop etkinliği Burn Battle Zone İzmir’de gerçekleşecek. İzmirliler Ayben ve Daha Pek Çok İsim ile Müziğe Doyacak!

Burn Energy Drink ve Karşıyaka Belediyesi’nin ortak çalışması ile düzenlenen, Dünyanın en büyük Hip-Hop organizasyonu olarak gösterilen Burn Battle Zone; Madrid, Kiev, Moskova ve Krakow ve Adana da gerçekleşen etkinlik bu sene ilk defa 18 Mayıs’ta İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek.  Burn Battle Zone’un yeni durağı 18 Mayıs’ta İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu olacak. Burn Battle Zone İzmir etkinliğinde; Ayben, Sansar Salvo, Fate Fat ve Cash Flow sahneye çıkacak.

 
18 Mayıs Burn Battle Zone İzmir/ Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Burn Energy Drink'in desteği ve Karşıyaka Belediyesi'nin katkıları ile BURN Battle Zone İzmir, 18 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşiyor! Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra şimdi de İzmir’de gerçekleşecek olan “Burn Battle Zone”’da eğlence, müzik, dans ve enerji eksik olmayacak!
Burn Battle Zone ile İzmirliler dans, enerji ve eğlence dolu unutulmaz bir gün yaşayacak! Pek çok ülkede düzenlenen ve Türkiye’de gerçekleşen bugüne kadar düzenlenmiş en büyük hip-hop etkinliğinde sahne alacak isimler; Türkçe Rap’in kadın sesi Ayben ve  yeni neslin yıldızları Fate FatSansar Salvo, DJ Sivo ve İzmir’in en çok sevilen Racilerinden Cash Flow olacak. Saat 18:00’da başlayacak ve ücretsiz olacak etkinliğe tüm İzmirli müzik severler davetli.
 
Türkiye’de ve dünyada Hip-hop ve Rap müziğe büyük destek veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.
 


Haber

Bölge

Kent Ekonomisine Katkı Ödülü Seferihisar Belediyesi’ne

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri İstanbul Üsküdar’da düzenlenen törenle dağıtıldı. Kent ekonomisine katkı ödülü “Alım Garantili Karakılçık Buğdayı” uygulamasıyla Seferihisar Belediyesi’ne verildi. Ödülü alan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Buğdayı köylümüze ücretsiz veriyor, devletin açıkladığı buğday taban fiyatının iki katı fiyatıyla geri alıyoruz. Bu uygulamamızın ödüllendirilmesi çok değerli. Başka Bir Tarım şiarına dair umutlarımız bu ödülle arttı” dedi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik