İş Kurmak İsteyenlere Girişimcilik Eğitimi

İş Kurmak İsteyenlere Girişimcilik Eğitimi

Haber
13 Mart 2018  12:25:11 - Kategori: Selçuk - Okuma: 285

Girişim SESO’dan, eğitim İŞKUR’dan, destek KOSGEB’den fikir SENDEN..

 

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası İŞKUR destekli ve KOSGEB onaylı temel seviye girişimcilik eğitimi düzenleyecek.
 
İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 2018 yılı içerisinde kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına yönelik KOSGEB Onaylı Temel Seviye Girişimcilik Eğitimleri SESO’nun girişimleri ile Selçuk ilçesinde düzenlenecek. İşbirliği kapsamında düzenlenecek eğitimlerde, katılımcıların günlük cep harçlıkları, program süresince Genel Sağlık Sigortası, İş Kazası ve Meslek Hastalıkları Primleri ve Eğitici Ücretleri İŞKUR tarafından karşılanacak.
 
Gerçekleşecek girişimcilik eğitimlerinden faydalanmak isteyenlerin 15.03.2018 tarihinden önce Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odasına başvurmaları yeterli olacak.
 


Haber

Selçuk

İzmir’de Zirve Gibi Turizm Buluşması

İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen Turizm Sektörü İzmir Buluşması, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla İzmir’de adeta turizm zirvesi şeklinde gerçekleşti. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve pek çok önemli ismin iştirak ettiği İzmir turizm buluşmasına Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve Yönetim Kurulu üyesi Ümit Yolcu katıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik