42 proje arasında 2. oldular

42 proje arasında 2. oldular

Haber
20 Aralık 2017  14:20:06 - Kategori: Selçuk - Okuma: 751

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü ve Iseworld şirketinin ortaklaşa İzmir'de ilk kez bu sene duzenledigi Hayaline Uç Yarışması sonuçları 19.12.2017 tarihinde yapılan ödül töreniyle açıklandı.

  Selçuk Şehit Ömer Halisdemir İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri Melisa SİNEK, Hasan TURACI ve danışman öğretmenleri Türkan ÇETİN hazırladıkları 3 dakikalık İzmir tanıtım filmi ile 42 okul arasında 2.lik ödülünü kazandılar. Filmi hazırlamanın zor ama bir o kadar da zevkli olduğunu söyleyen öğretmen ve öğrencilerimiz; Izmir 3 dakikaya sığdırılamayacak kadar çok doğal ve tarihi güzelliklere sahip bir şehir ama biz iyi iş çıkardık ve sonuçtan çok mutluyuz diye belirttiler.


Haber

Selçuk

İzmir’de Zirve Gibi Turizm Buluşması

İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen Turizm Sektörü İzmir Buluşması, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla İzmir’de adeta turizm zirvesi şeklinde gerçekleşti. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve pek çok önemli ismin iştirak ettiği İzmir turizm buluşmasına Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve Yönetim Kurulu üyesi Ümit Yolcu katıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik