Selçuk Ticaret Odasının 2018 Hedef Pazarı Çin

Selçuk Ticaret Odasının 2018 Hedef Pazarı Çin

Haber
12 Aralık 2017  10:06:36 - Kategori: Selçuk - Okuma: 527

Çin'de 2018 yılının "Türkiye Turizm Yılı" ilan edilmesi sebebiyle Türkiye Turizm Bakanlığı ve İzmir Ticaret Odasının anlaşma yaptığı medya temsilcileri Selçuk Ticaret Odasının konuğu olarak Selçuk’a geldi.

 STO Başkanı Koray Yolcu ve ekibi tarafından Çamlık Tren Müzesi Aziziye Restoranda ağırlanan Çinli medya mensupları yemekten önce Efes, Meryem Ana evini gezerek görüntü aldılar, sosyal medya hesaplarından anlık postlar paylaştılar.


2018'DE DÜNYANIN EN BÜYÜK NÜFUSUNA SAHİP ÜLKESİ ÇİN'DEN 1 MİLYON KİŞİNİN ÜLKEMİZİ ZİYARET ETMESİ BEKLENİYOR

Yemekte UNESCO kenti Selçuk Efes hakkında bilgi veren STO Başkanı Koray Yolcu Çinden Ionicmedia grubu vasıtasıyla Çinli dostlarımızı dünya miras listesinde yer alan ve kültür ve inanç merkezi Efes ve Selçuka beklediklerini anons etti. Çinin ülkemizi 2018 yılının turizm ülkesi ilan etmesi ve Çin hükümetinin desteklemesiyle 1milyon Çin vatandaşının ziyaret etmesi bekleniyor. Çin 1.4 milyarlık nüfusuyla dünyanın en kalabalık ülkesi. 
Çinden gelen medya gruplarına bölge ile broşür ve tanıtım malzemelerinin verildiği organizasyondan sonra Çinli medya mensupları Efes müzesi ve Şirinceyi de gezerek görüntü aldılar.


Haber

Selçuk

İzmir’de Zirve Gibi Turizm Buluşması

İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen Turizm Sektörü İzmir Buluşması, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla İzmir’de adeta turizm zirvesi şeklinde gerçekleşti. İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve pek çok önemli ismin iştirak ettiği İzmir turizm buluşmasına Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve Yönetim Kurulu üyesi Ümit Yolcu katıldı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik