Dış Ticaret Ve Yatırım İletişim Noktaları Oluşturulacak

Dış Ticaret Ve Yatırım İletişim Noktaları Oluşturulacak

Haber
24 Kasım 2017  09:49:49 - Kategori: Selçuk - Okuma: 490

Ekonomi Bakanlığı ve TOBB arasındaki anlaşma uyarınca ülke çapındaki Akredite odaların katılımıyla Ankara’da gerçekleşen dış ticaret ve yatırım iletişim noktaları oluşturulması için hazırlık eğitimi düzenlendi.

 Ekonomi Bakanlığı Konferans Salonunda düzenlenen eğitime STO Genel Sekreteri Filiz Acargil katıldı. Ekonomi Bakanlığı’nın İhracatta Sağlanan Devlet Destekleri, Yatırım Teşvik Uygulamaları, ülkemizin taraf olduğu Serbest Ticaret Anlaşmaları, Serbest Bölgeler, İhracat ve İthalat Denetimleri gibi Ekonomi Bakanlığı faaliyetleri hakkında bilgilendirme ve tanıtımı içeren program katılımcılara aktarıldı.
Dış Ticaret ve yatırımlara ilişkin çalışmalara hız vereceklerini belirten Oda Genel Sekreteri dış ticaretle ilgili konularda Odadan danışmanlık verdiklerini dış ticaret konularında ilgisi olan üyeleri Odaya beklediklerini söyledi. 


Haber

Selçuk

Esnafa ‘Barış Masası’nı anlattılar

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İmar Barışı kapsamında tanınan imkanlardan esnaf sanatkarları yararlandırmak adına bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik