Taksicilerimiz İçin Değer

Taksicilerimiz İçin Değer

Haber
23 Ağustos 2016  16:51:45 - Kategori: Torbalı - Okuma: 7554

Torbalı Belediyesi taksici esnafının daha rahat koşullarda çalışmasını sağlamak amacıyla duraklarını yeniledi.

 Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, taksici esnafa verdiği sözü tutarak bütün durakları yeniledi. Yeni taksi durakları vatandaşlar tarafından da büyük beğeni kazandı.

Torbalı Şoförler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman, taksici esnafın daha huzurlu, modern, saygın bir ortamda hizmet vermesini sağlayan yeni duraklardan dolayı Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e teşekkür etti. Şimdiye kadar 15 adet taksi durağının yenilendiği belirtiliyor.
BAŞKAN GÖRMEZ” TAKSİCİ ESNAFI BÜYÜK FEDEKARLIKLARLA ÇALIŞIYOR”

Taksicilik mesleğinin, saygın, büyük emek ve fedakârlık gerektiren zor bir meslek olduğunu, sosyal sorumluluk yanının daha ağır bastığını belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez” Taksicilik mesleğinin  ticari yanından çok sosyal yanı ağır basar. Sabahlara kadar o duraklarda bekleyen esnafımız, çoğu zaman en zor,en çaresiz anlarımızda yardımımıza olular. Çok acil durumlarda bazen ambulans bazen yaşlı ve hastalarımızın yardımına koşarlar. Sokaklarımızın, caddelerimizin sosyal hayatımızın canlı kalmasını sağlarlar.  Vatandaşlarımızın güvenle baktığı saygın bir meslektir. Onların bu fedakarlığına karşılık bizde  yaptırdığımız taksi duraklarıyla yanlarında olduğumuzu his ettirmek istedik” dedi.


Haber

Torbalı

Çift katlı mezarlar geliyor

Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak amacıyla planlı çalışmalar gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1164 kabir kapasitesine sahip Torbalı Pamukyazı Mezarlığı’nda sona yaklaştı. Kabirlerin 1073'ü "birinci derece akrabalar" için "çift katlı" olarak hazırlandı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik