Selçuk’un doğal ürünleri İzmir’de

Selçuk’un doğal ürünleri İzmir’de

Haber
27 Nisan 2016  14:41:42 - Kategori: Selçuk - Okuma: 705

21 – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenen 19. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında Gaziemir Festival Alanı’nda içerisinde “Doğal ve Sağlıklı Ürünler” adlı bir stant açıldı. Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde kurs gören kadınlar tarafından açılan stantta Selçuk ile özdeşleşen, doğal ve sağlıklı ürünler sergileniyor.

 Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde verilen çeşitli kurslara katılarak üreten kadınlar el emeği, göz nuru ürünlerini, Selçuk dışında da sergilemeye devam ediyorlar. Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen 19. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında Selçuklu kadınlar kendi üretimleri olan reçel, tarhana, erişte, kekik suyu, kantaron yağı gibi ürünlerin yanı sıra önlük, bez çanta, kırlent, ahşap kutu gibi eşyaları da satışa sundu.
Festival süresince Doğal ve Sağlıklı Ürünler” standında el emeği ürünlerini satışa sunacak kadınlar daha önce İzmir’de düzenlenen birçok festivalde de stant açarak hem kendi el emeği ürünlerini; hem de Selçuk’a özgü ürünleri tanıtmışlardı. 


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik