Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Haber
10 Şubat 2016  08:49:57 - Kategori: Ödemiş - Okuma: 4844

Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına katkılarından dolayı plaket verdi.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkan Vekili Hasan Gümüşkesen ve İzmir İl Temsilcisi Kadir Sorguç Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçedeki spor faaliyetleri hakkında görüşmeler yapıldı.

 

Federasyon Başkan Vekili Hasan Gümüşkesen, Ödemiş Belediyesi’nin ilçedeki okulların spor etkinliklerine göstermiş olduğu destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti. Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına en çok katkı yapan ilçeler arasında olduğunu belirten Hasan Gümüşkesen, Başkana plaket takdim etti. Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Eğitim çalışmalarına destek olmaya ve imkanlarımız çerçevesinde katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle gençlerimizin spora özendirmeye çalışıyoruz” dedi.


Haber

Ödemiş

3. Başkan Yardımcılığı’na Sibel Özbudak atandı

Ödemiş Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitimi Müdürü olarak görev yapan Sibel Özbudak, Belediye Başkan Yardımcısı görevine atandı. Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ve meclis üyeleri yeni Başkan Yardımcısı Sibel Özbudak’ı ziyaret ederek, başarılar diledi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik