Yenilenen statta ilk turnuva

Yenilenen statta ilk turnuva

Haber
19 Ocak 2016  15:34:55 - Kategori: Spor - Okuma: 5006

Yenilenen Selçuk Efes Stadı’nda Mercedes-Benz Ege Kupası bugün başlıyor.

 Selçuk Belediyesi’nin katkı sağladığı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 17.’si düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası’na Selçuk Stadı da ev sahipliği yapıyor. Selçuk Efes Stadı, U16 Milli Takımlar Turnuvası 16 yaş altı genç futbolcuların heyecanlı rekabetine sahne olacak.   

18-23 Ocak 2016 tarihlerinde Selçuk Stadı dışında İzmir ve Manisa'da da oynanacak Ege Kupası'na bu yıl U16 Milli Takımımızın yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Ukrayna, Yunanistan, Norveç ve Romanya katılıyor.
Böyle büyük bir turnuvanın Selçuk’ta yapılmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirten Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası’na yenilenen sahamızda ev sahipliği yapmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. Yenilenen sahamızın açılışını böyle önemli bir turnuva ile yapmak gurur verici. U16 Milli Takımı’mıza Mercedes-Benz Ege Kupası’nda başarılar diliyorum ve halkımızı bu turnuvayı seyretmeleri ve milli takımımıza destek vermeleri için stadımıza bekliyorum.” dedi. 
Karşılaşmaların yer ve zamanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1370


Haber

Spor

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, İtalya'nın Lazio ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları arasında 13 Aralık 2018 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi H grubu müsabakasını yönetecek.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik