Gold Wing Tutkunları Kuşadası’na Geliyor

Gold Wing Tutkunları Kuşadası’na Geliyor

Haber
18 Eylül 2015  10:38:25 - Kategori: Kuşadası - Okuma: 659

Avrupa ülkelerinden 400 Goldwing tutkunu Kuşadası’na geliyor. Bir motosiklet ikonu olarak kabul edilen ve tüm dünyada önemli bir hayran kitlesine sahip olan Goldwing tutkunları, Gold Wing Turkey olarak bilinen Altın Kanat Motosiklet Derneği’nin organizasyonu ile 19 Eylül’de Kuşadası’nı ziyaret ederek temsil ettikleri ülkelerin bayraklarını taşıyan motosikletleri ile şehir turu yapacaklar.

  Kısa bir süre önce Gold Wing European Federation’a üye olan Gold Wing Turkey tarafından Türkiye ve Avrupa’dan 400’e yakın goldwing tutkununun katılımıyla 16-20 Eylül tarihleri arasında Gümüldür’de organize edilen kamp kapsamında 19 Eylül Cumartesi günü saat 14.30’da Kuşadası’na giriş yapacak olan motosikletli grubu Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri karşılayacak. Kuşadası Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen otopark alanında bir süre konaklayacak olan Goldwing tutkunları daha sonra Kuşadası turu ve alışveriş yapacak. 


Haber

Kuşadası

Dev Batık Uçağa Turist İlgisi

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Sualtısporları Federasyonu'nun katkısıyla Kuşadası Körfezi'nde batırılan dev Airbus A300 kargo uçağı, kısa sürede turistlerin ilgi odağı oldu. Batık uçağın ayrıca balıklar tarafından yuvalanmak amacıyla da tercih edildiği belirtildi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik