hünerli elleri yarışacak

hünerli elleri yarışacak

Haber
1 Eylül 2015  09:23:46 - Kategori: Ödemiş - Okuma: 536

Tarım ve hayvancılık kenti olan Ödemiş, yetiştirdiği ve ürettiği ürünlerle de marka olma yolunda ilerliyor.

 Bölgenin en önemli tarım ürünü olan patatesin tanıtımına katkı sağlamak ve Ödemiş patatesinin farkındalığını arttırmak amacıyla Ödemiş Belediyesi tarafından ilk kez “Patates Yemekleri ve Hamur İşleri”  yarışması düzenlenecek. İlçenin kurtuluş etkinleri kapsamında yapılacak olan yarışma 6 Eylül Pazar Emlak İstimlak Müdürlüğü önündeki alanda (Kızılay yanı Park Kulüp bahçesi)  gerçekleşecek.

 
Müracaatlar başladı

6 Eylül Pazar günü yapılacak olan yarışma için müracaatlar 1 Eylül Salı günü başladı. Patates yemekleri ve hamur işleri olmak üzere iki kategoride yapılacak olan yarışmada müracaatlar ilk 30 kişi ile sınırlı. Ödemiş ilçe sınırlarında yaşayan 18 yaşını doldurmuş ve profesyonel olarak aşçılık yapmayan herkesin katılabileceği yarışmanın şartları ve katılım formları Ödemiş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinden ya da http://www.odemis.bel.tr/component/k2/582-hunerli-eller-yarisiyor-yemek-yarismasi.html adresinden temin edilebilir. Müracaatlar 5 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’e kadar devam edecek. Yarışmada birincilere tam altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere ise çeyrek altın hediye edilecek. 


Haber

Ödemiş

Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına katkılarından dolayı plaket verdi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik