İhaleler yerinde yapılacak

İhaleler yerinde yapılacak

Haber
21 Ağustos 2015  11:52:17 - Kategori: Ödemiş - Okuma: 698

Ödemiş Belediyesi Kemer ve Hacıhasan mahallelerindeki kestane ağaçları mahsulünün satış ihalesini yerinde yaptı.

 Belediye encümeni, yeni bir uygulama ile merkeze uzak mahallelerdeki mahsul ya da tohur satışlarının ihalesini  bundan böyle yerinde yapacak. Bu uygulamanın ilki Kemer ve Hacıhasan mahallesinde yapıldı. Kemer mahallesinde bulunan 48 adet kestane ağacı ile Hacıhasan mahallesindeki 25 adet kestane ağacı mahsulünün satış ihalesi Kemer Mahallesi Muhtarlığı’nda gerçekleşti. Belediye Encümen Üyeleri’nin huzurunda yapılan ihalelere katılım sağlayan vatandaşlar uygulamadan memnuniyetlerini ifade etti.

 
Hacıhasan Mahallesi’ndeki 25 adet kestane ağacı mahsulü satış ihalesini kazanan Ahmet Mersin; “ Mahallemiz ilçe merkezine çok uzak. Her zaman gidip gelemiyoruz. Mahallemizdeki mahsul satışlarıyla ilgili ihalenin burada olması çok iyi oldu. Yetkililere teşekkür ederiz” dedi.
 
Bıçakçı Mahallesindeki kestane ağaçları mahsulünün satış ihalesi de 21 Ağustos Cuma (BUGÜN) saat 14.30’da köy kahvehanesinde yapılacak. 


Haber

Ödemiş

Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına katkılarından dolayı plaket verdi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik