Başkan Mahmut Badem “Söz verdik, yapıyoruz”

Başkan Mahmut Badem “Söz verdik, yapıyoruz”

Haber
26 Haziran 2015  10:48:28 - Kategori: Ödemiş - Okuma: 1082

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem yöre ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesinin faaliyete geçmesi konusunda alt yapı ihalesinin gerçekleştiğini belirtirken seçim sürecinde Ödemişlilere verdiği sözleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

 Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nin kanalizasyon, yol ve çevre düzenlemelerini kapsayan ihalesi 25 Haziran 2015 tarihinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapıldı. Açık eksiltme usulü ile yapılan ihaleye beş firma katıldı.
İlçe Kaymakamı Celil Ateşoğlu ile birlikte Ankara’da yapılan ihaleye katılan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Organize Sanayi Bölgemizin faaliyete geçmesi konusunda bir yıldır yaptığımız çalışmanın sonuçlanmasından büyük mutluluk duyuyoruz. İlk olarak İZKA’dan aldığımız destek ve girişimlerimiz sonucunda alt yapı ihalesinin Banklığımız tarafından yapılması bölgemiz için önemli bir gelişmedir. 5 firmanın katıldığı alt yapı ihalesi %41 kırımla gerçekleşti. İhale ile ilgili gerekli prosedürler gerçekleştikten sonra 21 yıldır atıl durumda bulunan ve vatandaşlarımızın yapılması konusunda ümidi kaybettiği Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar başlayacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışacağız ” dedi.


Haber

Ödemiş

Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına katkılarından dolayı plaket verdi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik