Belediye Spor Briç Takımı’ndan Bir Zafer Daha

Belediye Spor Briç Takımı’ndan Bir Zafer Daha

Haber
28 Mayıs 2015  14:03:46 - Kategori: Tire - Okuma: 4429

Tire’de gerçekleştirilen 2015 Kulüpler Arası Ege Bölgesi 1. Etap Briç Turnuvası’nda 2. Olarak finallere kalan Tire Belediye Spor, turnuvadan kupayla döndü.

  Ege Bölgesi Kulüpler Arası Briç Turnuvası’nın 2. Etabı Bornova’da yapıldı. Bornova Bilimsel Briç Spor Kulübü’nde yapılan Ege bölgesi finallerinde Tireli Briççiler 2.lik kupasını kazandı.  Tire Belediye Spor Briç Takımı bölge ikincisi olarak Trabzon’da yapılacak olan Kulüpler Arası Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde etti. Takım kaptanı Hakan Kızılkoca,  amaçlarının 22 Ağustos-28 Ağustos 2015 tarihlerinde Trabzon’ da yapılacak olan kulüpler arası Türkiye Briç Şampiyonasında da ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade ederek desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Tayfur Çiçek’e ve Tire Belediye spor yöneticilerinden Mutlu ve Metin Sarayköylü’ ye teşekkürlerini dile getirdi. Başkan Çiçek de her zaman belediye olarak desteklerine devam edeceğini söyledi ve Türkiye Şampiyonası’nda takımımıza başarılar diledi.


Haber

Tire

Ekiyörük’ten Süt ve Et Krizini Bitirecek Öneriler

Geçtiğimiz yaz aylarından bu yana süt ve et sektörünü ciddi bir krizin beklediğini kamuoyuna duyurarak acil önlemler alınması için çağrıda bulunan Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, krizin çözümü için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na çözüm önerilerini sundu.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik