19 Mayıs Ortaokulu rakiplerini yenerek il üçüncüsü oldu

19 Mayıs Ortaokulu rakiplerini yenerek il üçüncüsü oldu

Haber
3 Mart 2015  12:05:25 - Kategori: Spor - Okuma: 841

19 Mayıs Ortaokulundan Voleybolda Büyük Başarı İzmir’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği okullar arası Küçük Erkekler Voleybol il birinciliği müsabakalarında ilçemiz 19 Mayıs Ortaokulu rakiplerini yenerek il üçüncüsü oldu.

  Ayrıca bu turnuvadaki başarısıyla olduğu kadar özel okullar arasında tek devlet okulu olma onurunu da Selçuk İlçesine yaşattı. İl üçüncüsü olarak 16-20 Mart tarihlerinde İzmir’i Türkiye grup maçlarında temsil etmeye hak kazandı.Okul Müdürü Mebrure Seyhan; Öğrencileri sosyal-kültürel etkinliklere yönlendirerek zararlı alışkanlıkların önüne geçmeye çalıştıklarını, akademik başarının da artmasında öğrencilerin bir sanat veya spor dalıyla uğraşmalarının çok önemli olduğunu belirtti. Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında Belediye’nin de desteğiyle okul bahçesine satranç, masa tenisi, mangala vb. spor alanlarının yapılacağını böylece öğrenci ve velilerin okulu ders saatleri dışında da kullanmasını sağlayacaklarını söyledi. Selçuk Belediyesi’ne de maçlara giderken okullarına gösterdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.


Haber

Spor

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, İtalya'nın Lazio ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları arasında 13 Aralık 2018 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi H grubu müsabakasını yönetecek.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik