Tire Gölet’te eşsiz Pazar kahvaltısı

Tire Gölet’te eşsiz Pazar kahvaltısı

Haber
24 Şubat 2015  15:03:09 - Kategori: Tire - Okuma: 1006

Hizmete girdiği günden bu yana Tire’deki sosyal yaşamda alternatif bir yer haline gelen Tire Gölet Restoran’da yenilikler bitmiyor.

 Tamamen çelik konstrüksiyondan yapılan, 486 m2 iç alan ve 250 m2 terası ile bölgede eşi benzeri olmayan restoran, balık menüleri ağırlıklı olarak ızgara çeşitleri ile de hizmet veriyor. Tire Belediyesi tarafından işletilen restoran Tire ve civarından gelen misafirlerin uğrak yeri haline geldi. Çoğu kurum ve kuruluşun toplu yemeklerde tercih ettiği Tire Gölet Restoran, kadınlarımızın günlerinde de ev sahipliği yapıyor.
Uygun fiyatları ve manzarası ile bölge genelinde iddialı olan Tire Gölet Restoran’da artık Pazar günleri açık büfe kahvaltı hizmeti de verilmeye başlanacak. Hafta içi menü üzerinden kahvaltı hizmetinden yararlanan misafirler, sadece Pazar günleri, gölet ve eşsiz Tire manzarası eşliğinde açık büfe kahvaltı yapabilecek.


Haber

Tire

Ekiyörük’ten Süt ve Et Krizini Bitirecek Öneriler

Geçtiğimiz yaz aylarından bu yana süt ve et sektörünü ciddi bir krizin beklediğini kamuoyuna duyurarak acil önlemler alınması için çağrıda bulunan Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, krizin çözümü için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na çözüm önerilerini sundu.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik