Altınordu Zirveye Çıktı

Altınordu Zirveye Çıktı

Haber
24 Temmuz 2014  13:15:55 - Kategori: Spor - Okuma: 523

Yeni sezon hazırlıklarını Isparta-Davraz’da sürdüren Altınordu, yoğun antrenman temposunun yorgunluğunu Sümbül Tepe’nin zirvesine telesiyejle çıkarak attı.

 1965 rakımlı tepeye ikişerli gruplar halinde çıkan kırmızı-lacivertli ekip, buradan Isparta'nın Eğirdir Gölü'nü ve çevresini izleme imkanı buldu. Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, geçen sezon içerisinde de bu tür sosyal faaliyetler düzenlediklerini hatırlatarak, “Kamp dönemindeki bu gezi, herkesin değişik bir atmosfer yaşamasını sağladı. Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

 
  İKİNCİ SINAV ALANYASPOR İLE

         Altınordu, hazırlık dönemindeki ikinci özel maçını yarın Alanyaspor ile oynayacak. Davraz’daki karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. Kırmızı-lacivertli takım, ikinci etap kampını Cumartesi günü tamamlayarak İzmir’e dönecek ve futbolculara bayram izni verilecek. Üçüncü etap çalışmalarının startı ise Selçuk-Efes’te verilecek.


Haber

Spor

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, 17 Temmuz Salı günü Makedonya'nın Shkupi ile İskoçya'nın Rangers takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 1. Eleme Turu ikinci maçını yönetecek.

İstatistik