2. Selçuk Bisiklet Turu sona erdi.

2. Selçuk Bisiklet Turu sona erdi.

Haber
9 Haziran 2014  13:18:28 - Kategori: Spor - Okuma: 787

İzmir CAT-Karşıyaka-Tire-Ödemiş-Torbalı-Urla-Erfa-Seferihisar-Aydın-Nazilli-Atça Doğa Sporları -Kuşadası-Denizli-Lüleburgaz-Foça-ZFC ve ferdi 168 bisikletçinin katılımıyla sona erdi.

 7/8 Haziran 2014 günleri Zuhal Fitness jimnastik Gençlik Spor Kulübünün organize ettiği 2. Selçuk Bisiklet Turu ilk gün Şirince-Çamlık-Selçuk etabı ile başlamıştı. İkinci gün ise Zeytinköy-Pamucak-yediuyurlar-Selçuk etabıyla sona erdi. Konaklama ve yemek ikramlarının gönüllü kulüp üyeleri ile gerçekleştiren ZFC başkanı Zuhal Uygur “samimi güler yüzlü insanları burada görmek çok güzel bir o kadarda uyumlu ve ciddi olarak festivalimize bisiklet tutkunlarının destek vermeleri yeni yüzleri bir araya getirdi. 2015 yılında üçüncüsünü düzenleyeceğimiz bisiklet turumuza 300’e yakın bisikletçinin katılacağını bekliyorum. Güzel dostlukların kurulduğu bu organizasyonda bzilere destek veren tüm gönüllü arkadaşlarımıza sizlerin aracılığıyla teşekkür ederiz. Tur bitiminden sonra bisikletleriyle geldikleri şehirlere geri döneceklere yolları açık olsun.” Dedi.


Haber

Spor

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, İtalya'nın Lazio ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları arasında 13 Aralık 2018 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi H grubu müsabakasını yönetecek.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik