Selçuk Futbolundan Galatasaray Spor Kulübüne ve Selçuk’a Mesaj...

Selçuk Futbolundan Galatasaray Spor Kulübüne ve Selçuk’a Mesaj...

Haber
25 Mayıs 2014  12:58:58 - Kategori: Spor - Okuma: 802

Selçuk kulüplerinde futbol eğitimi alan gençlerimiz, Galatasaray futbol kulübünün izmirde düzenlediği yetenek tarama organizasyonuna katıldı.

 GS alt yapı ve proje koordinatörü Bülent Tulun ile U-17 teknik sorumlusu Metin Ülgen in de aralarında olduğu ekibin bire bir takip ettikleri organizasyonda ekibimiz; Selçuk Efes Spor lu oyuncuların ağırlıklı olması nedeniyle Selçuk Efes Spor formalarıyla yer aldı. Selçuk Beldiye Spor ve Selçuk Gençlik Spor oyuncularının da içinde bulunduğu ekibimiz, izmirin çeşitli takımlarından davet edilen yetenekli futbolculardan kurulu karma ile karşılaştı. Oynanan karşılaşmayı 2-0 lık skor ile kazanan taraf gençlerimiz oldu.

Organizasyon sonrası görüşlerini aldığımız Selçuk Efes Spor kulübü Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Orhan MELER " organizasyona katılım amacımız; Selçuk da futbol üzerine yaptıklarımızın Galatasaray Spor kulübü tarafından da bilinmesi, haberdar edilmesi ve görüş alanlarına girmemiz, ayrıca bünyemizdeki yetenekli sporcularımızı görebilmelerine imkan vermek ve iletişimimizin boyutunu; her istediğimiz an ulaşılabilir hale getirebilmekti. Organizasyon sonrası amacımızda istenen boyuta gelebilmiş olduk ve artık Galatasaray Spor kulübü ilçemizde spor ve futbol adına yapılan;  yapılma düşüncesi içersinde olunan oluşumlar hakkında bilgi sahibi oldular ve bizleri tanımaktan memnun kalarak ellerinden gelen desteği vermeye çalışacaklarını söyleyerek, onlara kolayca ulaşımımızı sağlayacak adımları attılar. Ayrıca bu organizasyon ile Selçuk adına hedeflenmesi gereken duruma güzel bir mesajda iletmiş olduk. Hatıra olarak kalması adına Galatasaray Spor kulübü yetkilileri ile çekildiğimiz fotoğrafa dikkatli bakınca; Selçuk Belediye Spor da lisanslı olarak futbol eğitimi alan sporcumuz Batuhan Eryatmaz Selçuk efes spor forması, diğer yanda Selçuk Efes Spor da lisanslı olarak futbol eğitimi alan sporcumuz Özkan Tül ise Selçuk Belediye Spor tişörtü giyiyor. Bu görüntü ile istediğimiz ve hedeflediğimiz "birlik içinde; ayrımsız, eşit ve doğru eğitim" anlayışımızı gözler önüne sermiş olduk" dedi.


Haber

Spor

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, İtalya'nın Lazio ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları arasında 13 Aralık 2018 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi H grubu müsabakasını yönetecek.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik