Fuar Alanında Stant Satışları Başladı

Fuar Alanında Stant Satışları Başladı

Haber
10 Ağustos 2012  16:08:21 - Kategori: Ödemiş - Okuma: 778

Belediyemiz tarafından her yıl kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen Milli Fuar bu yıl 28. kez kapılarını açacak.

2010 yılından bu yana 125. Yıl Kültürpark karşısındaki 17 bin m²’lik alanda kurulan fuara Ödemiş ve çevresinden birçok kurum ve kuruluş katılmaktadır. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından satışa sunulan stantlar için 8 Ağustos Çarşamba gününden itibaren müracaatlar kabul edilmeye başlandı.  
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuar alanında yaklaşık 100 teşhir, 150 satış olmak üzere toplam 250 stant planlanmaktadır. Sivil Toplum Kuruluşlarına ücretsiz olarak verilen 3x3 ebatlarındaki stantlar, firma ve kuruşlara 500 TL olarak satılmaktadır.
 
Belediye Başkanı Bekir Keskin yaptığı açıklamada; “27 yıldır düzenlenen ve Türkiye’de tek kalan, milli fuar olma özelliğini koruyan Ödemiş Milli Fuarı, havzamızın ticari hayatına büyük canlılık getirmektedir. Ödemiş ve çevresinin yanı sıra Türkiye’nin her bölgesinden katılım sağlanması için çalışmalar sürdürüyoruz. Amacımız, alıcı ve satıcının buluştuğu fuarı gerçek bir fuar olarak düzenlemektir” dedi.


Haber

Ödemiş

Başkan’a okul sporlarına katkılarından dolayı plaket

Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Ödemiş Belediyesi’nin okul sporlarına katkılarından dolayı plaket verdi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik