Yaza Merhaba Futbol Turnuvası Başladı

Yaza Merhaba Futbol Turnuvası Başladı

Haber
29 Nisan 2011  21:56:13 - Kategori: Bölge - Okuma: 853

İzmir İl Özel İdaresinin çalışanlarının iş hayatının dışında sosyal alanlarda da birlikte olarak kurumun spora ve sporculara vermiş olduğu önemi pekiştirmek amacıyla gelenekselleşme doğru ilerleyen, kurum içinde düzenlenen ve 12 takımın katıldığı ‘Yaza Merhaba Futbol Turnuvası’ düzenlenen törenle başladı.

İl Özel İdaresi Gaziemir Spor tesislerinde düzenlenen törende turnuvanın açılısını İzmir İl Genel Meclis Başkanı Serdar DEGİRMENCİ gerçekleştirdi. Turnuva açılısına İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve kurum çalışanları da katıldı.
 ‘Yaza Merhaba Futbol Turnuvası’na İl Genel Meclis Üyelerinden kurulu bir takımla beraber Daire Başkanlıklarında çalışan personellerden oluşturulan 12 takım, yaklaşık sekiz hafta boyunca yeşil zeminde ter dökecek
 
İl Özel İdaresi Gaziemir Spor Tesislerinde düzenlenen turnuva başlangıcında, sporun, dostluk, kardeşlik
 
ve uyum getirdiğini hatırlatan İzmir İl Genel Meclis Başkanı Serdar DEGİRMENCİ  “Takım halinde oynanan oyunlar, uyumu, birlikteliği ve paylaşımı da beraberinde getiriyor. Bu da spor yapan kişilerin iş yaşamında da olumlu etkilere neden oluyor. Bu tip turnuvaların daha geniş katılımlarla düzenlenerek geleneksel hale getirilmesini diliyoruz” diyerek katılan takımlara başarılar diledi.


Haber

Bölge

Kent Ekonomisine Katkı Ödülü Seferihisar Belediyesi’ne

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri İstanbul Üsküdar’da düzenlenen törenle dağıtıldı. Kent ekonomisine katkı ödülü “Alım Garantili Karakılçık Buğdayı” uygulamasıyla Seferihisar Belediyesi’ne verildi. Ödülü alan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Buğdayı köylümüze ücretsiz veriyor, devletin açıkladığı buğday taban fiyatının iki katı fiyatıyla geri alıyoruz. Bu uygulamamızın ödüllendirilmesi çok değerli. Başka Bir Tarım şiarına dair umutlarımız bu ödülle arttı” dedi.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik