Başkan Ülgür, 12 yılını doldurdu

Başkan Ülgür, 12 yılını doldurdu

Haber
3 Nisan 2011  21:06:10 - Kategori: Selçuk - Okuma: 1258

Selçuk Belediyesinin CHP’li Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür, başkanlıkta 12.yılını doldurdu. Selçuk ilçesinde ardı ardına üçüncü kez seçilen tek Belediye Başkanı olan Başkan Ülgür; 12 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde kente hiçbir zarar vermediğini, kente zarar vermeyen nadir belediye başkanlarından biri olduğunun altını çizdi.

Selçuklu basın mensuplarından Anadolu Ajansı Selçuk Temsilcisi, Efesten Haberler İnternet sitesi muhabiri ve Ege Gazetesi Selçuk Muhabiri Nilüfer Öztürk Silay ile yine Ege Gazetesi Selçuk temsilcisi Sema Çağatay, 12 yıllık Belediye Başkanlığını dolduran Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür’ü makamında ziyaret ettiler. Başkan Ülgür’e çiçek vererek; 12 yıllık çalışmaları hakkında bilgiler alan gazeteciler; ayrıca Başkan Ülgür’ün önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler aldılar.
         Yapılan ziyaret çerçevesinde; kendisi ile en çok Kente hiçbir zarar vermediği için barışık olduğunu vurgulayan Başkan Ülgür; “Kente hiçbir şekilde zarar vermemiş nadir Belediye Başkanlarından bir tanesiyim ve Selçuk’ta Belediye Başkanlığı yapan isimlerden en ön sıralarda olduğumu düşünüyorum. Bunun için şu örneği vermek istiyorum. Benden önceki belediye başkanları şehri planlarken bizim gösterdiğimiz özeni gösteremediler. Benim kent kültürünün korunması, kent mimarının korunması açısından hiçbir sabıkam yoktur. Belki herkesin çocuğuna iş veremedik, ama bir belediye başkanının yapması gereken her türlü çalışmaları yaptığımızı düşünüyorum” diyerek; kendisini ziyaret eden gazetecilere teşekkür etti.


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik