Belediyesi’nden Tiyatro Gösterisi

Belediyesi’nden Tiyatro Gösterisi

Haber
23 Mart 2011  15:18:34 - Kategori: Kültür-Sanat - Okuma: 1051

Ödemiş Belediyesi’nce 27 Mart “Dünya Tiyatrolar” günü kutlama etkinlikleri çerçevesinde “Haraşo Hayatlar” adlı tiyatro oyunu gösterilecek.

Haluk Işık’ın yazdığı, Halit Akçetepe’nin yönettiği “Haraşo Hayatlar” adlı komedi oyunu, 26 Mart Cumartesi günü Cep Sinemasında (Salon 1) saat 16.00 ve 20.00’de olmak üzere iki seans halinde ücretsiz olarak sahnelenecek.
 
“Haraşo Hayatlar” adlı oyunda; Sinan Bengier, Volkan Saraçoğlu, Ayberk Atilla, Ebru Karaman, Ender Gülçiçek, Birgül Ulusoy ve Yusuf Gölet gibi birbirinden önemli oyuncular yer alıyor.
 
Ödemiş Belediyesi olarak kültür ve sanatın her dalında çeşitli çalışmalar yürüterek, etkinlikler düzenlendiğini belirten Belediye Başkanı Bekir Keskin; “Ödemiş Belediyesinin kültürel faaliyetleri stratejisinde ulaşmayı hedeflediği önemli alanlardan biri de tiyatro sevgisini sağlamaktır. Tiyatroyu halkımıza ve çocuklarımıza sevdirmek amacıyla çeşitli oyunları kentimize getirmeye çalışıyoruz. 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü kapsamında tüm tiyatro sevenlerin “Tiyatrolar Günü”nü kutluyorum” dedi.


Haber

Kültür-Sanat

Yabancı Gelinden, Resim Sergisi

Ukranyalı Julia Mia, eşi Feyzi Ergon’un doğduğu yer Kuşadası’nda ilk kez ”Kübik Şehir” isimli resim sergisini İbramaki Sanat Galerisinde açtı.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik