Katkı Sunan Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz

Katkı Sunan Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz

Haber
17 Mart 2011  18:55:23 - Kategori: Selçuk - Okuma: 1081

Genel Başkanları Devlet Bahçeli'yi Selçuk’a getirerek, gövde gösterisi yapan ve tabanı üzerinde önemli bir etki yapan MHP Selçuk ilçe teşkilatı bir basın açıklaması yayınlayarak emeği geçenlere teşekkür etti.

MHP Selçuk İlçe teşkilatı adına kısa bir açıklama yapan ve teşekkürlerini sunan İlçe Başkanı Levent Görür, şunları söyledi: “ Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Doktor Devlet Bahçeli 12 Mart Cumartesi günü Selçuk İstasyon Meydanı'nda Selçuklularla açık hava toplantısı gerçekleştirdi. Bu sebeple Selçuklular Türkmen beyini yakından görme ve tanıma fırsatı buldu. Teşrifleri ile Selçuk’u onurlandıran Genel başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendisi yaptığı konuşmalar ile Türk siyasetinin özlemle beklediği dürüst, ilkeli konuşmaları ve bilhassa mütevazı davranışlarıyla tam bir lider olarak bizlerin kalbinde taht kurmuştur. İlçe teşkilatı olarak kendimizi tanıma adına diğer partilerin yaptığı gibi köylerden bedava taşımacılık yapılmamıştır. Hiçbir hediye ve promosyon dağıtılmamıştır. Ayrıca Ödemiş, Tire, Karabağlar, Gaziemir de ki etkinliklerden dolayı komşu ilçelerden ve illerden toplantımıza toplu katılımlar olmamıştır. Buna rağmen meydanı dolduran binlerce Selçuklu hemşerilerimize sesimize ses verdikleri için sonsuz teşekkür ederiz. Aynı günün akşamına ilçe başkanları ve muhtarlar onuruna verilen yemekte Genel başkanımızın Selçuk halkının duyarlığına teşekkür edip tekrar ilçemize ziyaret sözünü bizlere vererek memnuniyetini dile getirmiştir.
 
TEŞEKKÜRLER SELÇUK
 
Bu sebepten dolayı bizleri yalnız bırakmayan hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan İlçe yönetim kurulu üyelerimize, yüzümüzün akı kadın kollarımıza, dava arkadaşlarımıza, gece gündüz demeden büyük bir disiplin içinde çalışan Ülkü Ocaklarına emniyet tedbirlerini kusursuz alan polis ve jandarma güçlerine ve yüksek katılım gösteren partili partisiz yiğit Selçuk halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Genel Başkanımızın ziyareti Tüm Milliyetçi Hareketçilerin ortak gayretleri ile iktidar yolculuğumuzun önemli bir kilometre taşı olmuştur. Yolumuz, alnımız ve bahtımız açık olsun, Allah utandırmasın” dedi.


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik