MHP’den Çamlık ve Havutçulu Köyü Çıkarması

MHP’den Çamlık ve Havutçulu Köyü Çıkarması

Haber
20 Şubat 2011  00:00:34 - Kategori: Selçuk - Okuma: 746

MHP İzmir milletvekili aday adayı Selahattin Şahin, partisinin Selçuk ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Yaklaşık 16 yıldır Gaziemir MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüttükten sonra bir süre önce görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Şahin, Selçuk’a gelerek önce ilçede partililerle görüştü, ardından da Selçuk’a bağlı Çamlık ve Havutçulu Köylerine ziyaretler gerçekleştirdi. MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür, Selçuk Ülkü Ocakları Başkanı Memiş Esener ve parti üyelerinin karşıladığı Şahin, Selçuk ilçesinin kendisi için ayrı bir öneminin bulunduğunu söyledi. Türkiye’nin bugüne kadar çok sayıda kritik seçim yaşadığını ancak 2011 seçimleri kadar kritik seçimin az sayıda olduğunu, bunun için de genel başkanlarından, belde teşkilatlarına kadar tek başına iktidar olmak için çalışmak mecburiyetinde olduklarını söyledi.
 
MHP’nin oyunu sürekli arttırdığını, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde birinci parti olacaklarını ifade eden Milletvekili Aday Adayı Selahattin Şahin, tüm partililerin, özellikle kadınlar ve gençlerin çok çalışması gerektiğini belirterek, “Esnaflarımız, üreticilerimiz ve çiftçilerimiz başta olmak üzere bütün kesimlerin sorunlarını biliyoruz. Siftah yapmadan gün geçiren esnafımızın, banka kredileri ve icralara boğulduğunu görüyoruz. Nüfusumuzun azalması, işsizlik ve yoksulluk en önemli sorunlarımızdır. Biz bu sorunları çözmek için yola çıktık ve aday olduk. Sizlerin de destekleriyle MHP’yi birinci parti yapacak, halkın iktidarını kurarak üreten bir ekonomi oluşturacak ve sorunları, sıkıntıları çözeceğiz” dedi.
MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür ise Şahin’e başarılar diledi ve seçilmesi halinde Selçuk’un sorunlarını dile getirmesi, çözümünde katkısı olacağını inandığını belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Selçuk İlçe Teşkilatında yapılan toplantının ardından Çamlık Köyü ve Havutçulu Köyüne gidilerek vatandaşların dertlerini dinleyen Şahin ve Görür, MHP Seçim beyannamesini anlatarak her kesimin derdine çare olacak bir seçim beyannamesi hazırlandıklarını ve bunu iktidarda yürürlüğe katacaklarını dile getirdiler.
 “Amacımız her zaman olduğu gibi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin liderliğinde MHP’nin tek başına iktidarı için çalışmaktır” diyen Selahattin Şahin şöyle konuştu: “Bugüne kadar gerek ilçe yöneticisi ve uzun zamandır ilçe başkanı olarak ayrım yapmaksızın tüm halkımızın sorunlarına çare olmaya çalıştık. Elimizden geldiğince herkesten yardımımızı esirgemedik. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu sorunlar da ortada. Türk Milleti’nin ne kadar büyük millet olduğu bu seçimde bir kez daha ortaya çıkacaktır. Ülkeyi diliyle, ırkıyla, mezhebiyle bölmeye çalışanlar en güzel cevabı milletimizden alacak ve MHP’yi tek başına iktidara taşıyacaktır” dedi.
Selçuk Çamlık Köyü’nde yapılan toplantıda MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür ise şunları söyledi; ‘‘Ülkemizde şuanda bir beka sorunu yaşanıyor, çocuklarına caba bir toprak kalacak mı diye artık vatandaşlarımız düşünmeye başladı. AKP Hükümeti ülkemizi kademeli olarak bölünmeye, ayrıştırmaya götürmekte, ne yazık ki ülkemizde satılmadık bir yer bırakmadı. Ama bunların mutlaka hesabı sorulacak. Milliyetçi Hareket Partisi’nin vermiş olduğu söz DEVLET SÖZÜ’dür. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 28 Ocak’ta “Ses ver Türkiye” çağrısıyla açıkladığı seçim beyannamesinin yankılarının sürdüğünü söyleyen, MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür, “7’den 70’e her kesimin önceliklerini dikkate alan seçim beyannamesini milletimizle paylaşmaya devam edeceğiz” diyerek seçim beyannamesinden bazı maddeleri de Çamlık Halkı ile paylaştı. Muhtaç ailelerin en az bir ferdine iş imkanı sağlanacağını, asgari ücretin yarısı kadar ‘aile sigortası yardımı’ yapılacağını, asgari ücretin bu yıl en az net 825 lira olacağını, muhtaç vatandaşlara konut yardımı yapılacağını, yine ihtiyaç sahiplerine her ay alış veriş için ‘Hilal Kart’ dağıtılacağını belirten Görür, mayınlı arazilerin de temizlenerek sınır bölgelerindeki muhtaç ailelere tahsis edileceğini söyledi.’’


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik