Gaziemir CHP ilçe örgütü Selçuk’u ziyaret etti

Gaziemir CHP ilçe örgütü Selçuk’u ziyaret etti

Haber
31 Aralık 2010  01:01:22 - Kategori: Selçuk - Okuma: 855

İzmir Gaziemir CHP İlçe örgütü CHP Selçuk ilçe örgütünü parti binasında ziyaret etti. Gaziemir CHP ilçe Örgütünü, Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür, CHP Selçuk İlçe Başkanı İbrahim Adıgüzel, CHP Belevi Belde Başkanı, CHP Kadın Kolları üyeleri ve partililer karşıladı.

Seçim atmosferlerinde en çok başarıyı elde eden ve partisinin lider olması konusunda en çok çalışmaları sarf eden ilçe örgütlerinin birbirleri ile tanışıp kaynaşması ve fikir alışverişi yapmak amacıyla; bu kapsamda komşuluk ilişkisi çerçevesinde hem belediye başkanlarını ve hem de ilçe örgütünü tanımak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP Gaziemir İlçe Başkanı Yüksel Demirsoy, ayrıca yaklaşan genel seçimler için bir dizi değerlendirmelerde bulundu. “İzmir’de iktidar olduk, Türkiye’de de iktidar olacağız” şeklindeki sözleri ile yaklaşan genel seçimlerde CHP’nin mutlaka iktidar olacağına vurgu yapan CHP Gaziemir İlçe Başkanı Yüksel Demirsoy, parti içi demokrasinin bu seçimlerde daha da güçleneceğine işaret çekti. CHP’li Belediye Başkanlarının AKP’nin kıskacı altında kalarak birçok sıkıntılar yaşadıklarını hatırlatan Demirsoy; “Eğer bu genel seçimlerde CHP yine Ana Muhalefet Partisi olarak kalacak olursa, Türkiye’yi bu kez daha çok sıkıntılar bekleyecektir. Bu nedenle parti içi demokrasimizi daha da güçlendirip, partimizi mutlaka iktidara taşıyacağız” şeklinde konuştu.
         CHP’nin üye yapısı yada delege sayısının çoğalmasından ziyade daha farklı bir çalışma içerisine girmesi gerektiğinin altını çizen Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür, ön seçimlerin iki ayrı yöntemle yapılabileceği önerisini getirdi. Birinci önerisinde birinci ve ikinci bölgede iki ayrı sandıkta Partinin Danışma Kurulu Üyelerinin oy kullanacağı bir ön seçim yöntemini öneren Başkan Ülgür, ikinci yöntemin ise; partisinin Delege veya üyelerinin oy kullanacağı bir ön seçim de Milletvekili adaylarının belirlenebileceğini ifade etti. Başkan Ülgür, ilçelerde oluşmuş bulunan danışma kurulu üyelerinin İzmir genelinde sayısının 4 bin kişiyi bulacağına dikkat çekti.
         Fikir alışverişlerinin yapıldığı bu ziyaret sonunda CHP Gaziemir İlçe Başkanı Yüksel Demirsoy, Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür, CHP Selçuk İçe Başkanı İbrahim Adıgüzel ve CHP Belevi Belde Başkanı Mehmet Kırca’ya Atatürk’ün resminin bulunduğu duvar halısı hediye ederken; CHP Kadın Kollarına da Türk Bayrağı hediye etti.


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik