Efestenhaberler 6.yılını kutluyor

Efestenhaberler 6.yılını kutluyor

Haber
24 Aralık 2010  02:20:07 - Kategori: Selçuk - Okuma: 943

Selçuk halkını İnternet gazeteciliği ile tanıştıran ilk Web sitesi Efesten Haberler 6.yılını doldurmanın gururunu yaşıyor.

Kaliteli hizmet anlayışıyla bugüne kadar toplam 8229 haber sayısı, 33 köşe yazarı, 1546 köşe yazısı ve binlerce okuyucusuyla; okuyucusuna en doğru ve en sıcak haberleri ulaştırmayı başaran Efesten Haberler, bazı yayın organları tarafından baskılara ve yıldırmalara maruz kalsa da bugüne kadar kendi çizgisinden ödün vermeden yoluna devam ediyor.  Bundan böyle yepyeni kadrosuyla daha çok büyümeyi hedefleyen siteniz www.efestenhaberler.com sitenin yapım aşamasında yine bazı kesimler tarafından; “internet haberciliği olmaz, boşuna emek harcamayın” diyenlerin bile şu an haberlerini yayınlamaktadır ve bu konuda kalitesini daha çok artırmaktadır. Bu konuda bizlere güvenen, haberlerin doğru ve kaliteli yayınlandığına inan başta tüm Selçuk halkına, çevre il ve ilçelerdeki okuyucularımız olmak üzere, haberlerimizi yurt dışından takip eden tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.


Haber

Selçuk

Thorax Dağı Zirvesine Zorlu Yürüyüş

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi'nin düzenlediği Thorax Dağı Doğa Yürüyüşüne katılan 28 yürüyüşçü zorlu faaliyeti başarı ile tamamladılar.

Haftanın Hit Haberleri

İstatistik